Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony, PlayStation PC Oyunları İçin İnternet Sayfası Açtı

Sony, PC'ye gelen PlayStation oyunları için hazırladığı internet sayfasını resmen yayınladı.

God of War ve Days Gone dahil en iyi exclusive oyunlarından bazılarını PC’ye getiren Sony, böylece konsolun ötesine geçmiş oldu. Uzaktan baktıkları bu oyunları nihayet deneyimleme şansına erişen bilgisayar oyuncuları, çok yakında The Last of Us’a da sahip olacaklar. Japon şirket, PC’ye gelen PlayStation oyunlarına özel bir internet sayfası açtı.

Burada, Days Gone, God of War ve Horizon Zero Dawn gibi PC’ye tanıtılan tüm PlayStation oyunlarıyla ilgili bilgileri ve ayrıca gelecek yapımlarla ilgili ayrıntıları bulacaksınız. Coming soon yani yakında sekmesi altında şu anda üç oyun sergileniyor: Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Marvel’s Spider-Man Remastered ve UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection.

PC’ye Gelen PlayStation Oyunlarına Özel Sayfa

playstation pc oyunları

Miles Morales PC sürümü için 2022 Sonbahar işaret edilirken, UNCHARTED için bu sene içinde geleceğinin dışında henüz kesin bir çıkış tarihi belirtilmemiş. Marvel’s Spider-Man Remastered ise 12 Ağustos yani yarın itibarıyla hem Steam hem de Epic Games Store‘da satışa sunulacak. Oyun, her iki mağazada da 499 TL’den listeleniyor.

Öte yandan PC’ye geleceği resmi olarak duyurulmasına rağmen sitede The Last of Us Part 1‘den henüz bir iz yok. Sony daha önce 2025 yılına kadar oyun lansmanlarının yaklaşık yüzde 50’sinin PC ve mobil olmasını beklediğini söylemişti. Şirket, Mart 2023’te sona erecek olan mali yılda yalnızca PC oyunlarından 300 milyon dolarlık düzenli bir gelir elde etmeyi beklediğini açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.