Sony PlayStation 5 Etkinliği Hakkında Açıklama Yaptı

Sony PS5 tanıtım etkinliği hakkında açıklama yaptı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Teknoloji devi Sony süresiz olarak ertelediği PlayStation 5 tanıtım etkinliği hakkında açıklama yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşen olaylar nedeniyle Sony, PlayStation 5 tanıtım etkinliğini süresiz olarak ertelemişti. Sony’nin PlayStation 5 etkinliğini ne zaman gerçekleştireceği şimdilik belirsizliğini korurken, Sony PlayStation 5 etkinliği hakkında “yakında” açıklaması yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir polis, George Floyd adındaki vatandaşı dizini boğazına bastırarak ölüme sürüklemesi, ABD’de yaşanan olayların fitilini ateşlemişti. O günden beri adeta savaş alanı hâline gelen ülkede protesto eylemleri yankı uyandırmaya devam ediyor.

4 Haziran tarihinde gerçekleşeceği açılanan PlayStation 5 oyun konsolunun tanıtımı yaşanan bu olayın ardından ertelendi. Sony yaptığı açıklamada, “Şu an, bir kutlama için uygun bir zaman değil; şu anda geride durup duyulması daha önemli olan seslerin işitilmesine izin vermek gerekiyor” denildi.

PlayStation şimdi de etkinliğin duyurusu videosunun açıklama kısmını güncelledi. Açıklamada “Güncellendi: Bu etkinlik ertelendi. Yakında yeni bir tarihle iletişime geçeceğiz.” denildi. Sony’nin yeni PlayStation 5 etkinliğini ne zaman gerçekleştireceği bilinmiyor olsa da etkinliğin bu ay içerisinde düzenleneceği düşünülüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol