Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sony ‘Knack’ Markasını Yeniden Tescilledi

Sony Interactive Entertainment tarafından Japonya'da Knack için bir ticari marka başvurusu yapıldı.

Sony, Knack serisinin marka ismini yeniden tescilledi. Ticari markanın kendisi Gematsu tarafından tespit edildi ve Sega’nın resmi duyurudan önce bir Sonic Frontiers ticari markası başvurusu yaptığı yer olan Chizai Watch‘a yüklendi. Şu anda oyunun ticari markasının ne için olduğuna veya Sony’nin telif hakkı amacıyla yeniden doldurup doldurmadığına dair başka bir gösterge yok.

Knack ve devam oyunu, geçtiğimiz yıl resmi Sony programından yavaş yavaş kaldırılan ve şu anda feshedilmiş olan Japan Studio tarafından geliştirilen PS4 oyunlarıydı. Her iki oyun da, birçok PlayStation konsolunda Sony ile birlikte çalıştığı bilinen bağımsız bir danışman ve video oyunu tasarımcısı olan Mark Cerny tarafından yönetilmişti. Her iki Knack oyunu da seriyi üç boyutlu oynanış mekanikleri getirmişti ve oyunların boyutlarını istediğimiz gibi değiştirebiliyorduk.

Knack 3 Sony Spartacus Projesiyle Gelebilir

Knack

Bunun potansiyel bir Knack 3 ile bir ilgisi olup olmadığı nı zamanla göreceğiz ancak seri, ilk oyunun 2013’te piyasaya sürülmesinden bu yana çevrimiçi olarak bir kült haline geldi ve devam oyunu 2017’de lansmanı yaptı. Bir Bloomberg raporu, Sony’nin Xbox Game Pass’e rakibinin bu hafta açıklanabileceğini öne sürdü ve birkaç gazeteci de PlayStation üreticisinden bir dizi duyuruya işaret ediyor.

Kod adı Spartacus olan yenilenen hizmetin PlayStation Plus ve PlayStation Now’ı birleştireceği ve PlayStation’ın geçmişinden hem yeni oyunlar hem de klasik sürümler ekleneceği söyleniyor. Spartacus ve Game Pass arasındaki temel fark, Sony’nin hizmetinin oyunculara büyük birinci taraf sürümlerine ilk gün erişim sağlamasını beklememesi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.