Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sons of the Forest Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyuncular yapay zeka dostları Calvin ile oyuna başlayacak ve çeşitli görevler için ona emir verebilecek. Kedi benzeri Virginia da dahil olmak üzere başka yapay zeka arkadaşlarımız da olacak.

Endnight Games’in 2018’de yayınladığı The Forest’ın devamı niteliğindeki hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest geçtiğimiz aylarda ertelendi ve oyuncuları üzdü ancak o gün geldi çattı. The Forest 2, önümüzdeki ay piyasaya sürülecek. IGN ekibi oyunu oynama fırsatı edindi ve yeni bir oynanış videosu paylaştı. Videodan yola çıkarak oyunun yeniliklerine göz atıyoruz.

İlk oyundaki aynı unsurların çoğu kaldı ancak artık yapay zeka arkadaşlarınız olacak. Odun toplamak ve savaşta yardım etmek gibi temel görevler atanabilen Calvin ile oyuna başlıyoruz. Yorulunca dinlenecek, susadığında su içecek. Yoldaşa kötü davrandığınızda üretkenliği düşecek. Bir yapay zeka arkadaş istemiyorsanız Calvin’i öldürebileceksiniz. Ayrıca, Virginia gibi işe alabileceğiniz başka karakterler de olacak.

Sons of the Forest Oynanış Videosu

Sons of the Forest Oynanış Videosu Yayınlandı

Virginia, başlangıçta sizden kaçacak olan çok uzuvlu bir kadın. Yine de onunla arkadaş olabilirsiniz ve eğer arkadaş olursanız o, savaşta size yardımcı olacak. Bu arada, düşmanlar artık çok daha zeki olacak. İlk oyuna kıyasla tüm yapay zekanın karar verme sürecinde başka iyileştirmeler de yapıldı. Bazı düşmanlar Lider tarzı rütbelere sahip olacak ve farklı ideolojiler yayabilecek.

Mutantlar ve kabileler arasında savaş başlatmak bile mümkün olacak. Hatta, yamyamları tamamen ortadan kaldırmak veya mutantlara dokunmadan yalnızca yamyamların sayılarını fazlaca azaltmak, mutantların daha da çoğalmasına sebep olacak; doğal olarak, bunun tam tersi de geçerli olacak.

Sons of the Forest 23 Şubat’ta PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.