Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sonic Mania Plus, Netflix Aracılığıyla Mobil Cihazlarda!

Daha önce farklı platformlara çıkan Sonic Mania Plus, Netflix aracılığıyla ilk kez mobil cihazlara geliyor.

Dikkat çekici serileri bünyesinde barındıran ve ikonik bir karakteri içeren Sonic gerçekten de hem nostalji hissiyatı yaşatmaya devam ediyor hem de yeni oyunlarıyla beraber günümüze ulaşıyor. Oldukça eski bir karakter olarak karşımıza çıkan Sonic yeni oyunlarıyla hayranların beğenisini kazanıyor. Şimdi ise daha önceki yıllarda çıkış yapmış olan Sonic Mania Plus ilk kez mobil platformlara geliyor.

Sonic Mania Plus, açıklanan detaylara göre, yayın hizmeti Netflix aracılığıyla mobil cihazlara çıkışını gerçekleştiriyor. Oyun daha önce diğer platformlara çıktı ancak herhangi bir şekilde mobil platformlarda yer almadı. Fakat ilk kez iOS ve Android cihazlarına gelişi Netflix aracılığıyla oluyor. Dolayısıyla herhangi bir aboneliğiniz varsa bu oyunu indirebiliyor ve doğrudan erişebiliyorsunuz.

Sonic Mania Plus Eğlenceli Bir Yapıyı İçeriyor

Netflix Games aracılığıyla oyunculara sunulan Sonic Mania Plus, mobil cihazlara optimize bir şekilde geliyor. İlk kez mobil cihazlara gelen bu yapım, Netflix uygulaması aracılığıyla hiçbir ekstra ücret ödemeden ulaşılabiliyor. Yani Netflix aboneliğiniz varsa ekstra bir ücret vermek durumunda kalmıyorsunuz.

sonic mania plus is now availabl

Öte yandan tüm Netflix oyunlarında olduğu gibi Sonic Mania Plus‘ın mobil sürümünde de reklam veya mikro işlemler yer almıyor. Mikro işlemler, oyun içi satın alımlar olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla bu yapım içerisinde bulunmuyor diyebiliriz. Eleştirmenler ve oyuncular tarafından beğenilen 2 boyutlu Sonic oyununun reboot sürümü, puan toplama sitesi Metacritic’te 87 puanla karşımıza çıkıyor.

Oyun içerisinde istediğiniz şekilde karakterinizi kontrol edebiliyor, bu karakterle beraber halkaları toplamak için elinizden geleni yapmaya koyuluyor ve ilgi çekici platform unsurları ile karşı karşıya geliyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.