Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sonic Frontiers 30 Saatlik Ana Hikaye Sunacak

Yönetmen Morio Kishimot, Sonic Frontiers'ın açık dünyasına hızlı koşmanın nasıl "eğlenceli bir mücadele olabileceğinden" de bahsetti.

Sonic Frontiers hakkında söylenenlere göre bu oyun gerçekten gelmiş geçmiş en büyük Sonic oyunu olacak. Sonic Team kreatif sorumlusu Takashi Iizuka daha önce “Open Zone” dünyasının ardındaki ilhamdan bahsetmişti. Yönetmen Morio Kishimoto ise IGN’e ortalama bir oyuncunun oyunu bitirmesinin yaklaşık 20 ila 30 saat süreceğini söyledi.

Her şeyi görmek isteyen platin kupa avcıları için ise bu süre kolaylıkla ikiye katlanarak 60 saat civarına ulaşabilecek. Sonic’in yolculuğu boyunca birçok yeni yeteneğin de kilidini açabileceğiz. Kishimoto, “Seviye tabanlı bir platform oyunu için bu alışılmadık bir durum olsa da, bir beceri ağacı ve Sonic’i seviye atlama yeteneği uygulamaya karar verdik.” ifadelerini kullandı.

Sonic Frontiers Kış Aylarında Çıkış Yapacak

Sonic Frontiers

Sonic’in seviyelendirilebilen hızı, yükseltilebilir bir hız göstergesi ile gösterilecek. Kishimoto ayrıca oyunculara oyun boyunca (önceki oyunlarda olduğu gibi) hızlı koşabilmelerinin sağlanacağı sözünü verdi. Sonic Frontiers oynadığınız süre boyunca oyun içi hızlı koşmak eğlenceli bir mücadeleye dönüşecek diyen yönetmen, hız konusuna meraklı hayranların endişelerini giderdi.

Sonic Frontiers, bu kış sezonunda Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. Tam bir çıkış tarihi açıklanmasa da, bir ertelemeyle karşılaşmamız pek olası değil. Daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye ve yeni oynanış videosuna ve ekran görüntülerine buradan göz atın. Oyunun dünyasının ve savaşın daha uzun bir gösterimi için buraya gidin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.