Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Songs of Conquest Yol Haritası Paylaşıldı

Songs of Conquest'ten sorumlu stüdyo Lavapotion, oyunun 2022 ve 2023 yol haritasını açıkladı. Yeni hikayeler, savaş sistemi iyileştirmeleri, başarılar ve çok daha fazlası bizleri bekliyor.

Songs of Conquest erken erişim olarak başarılı bir çıkış yaptı ancak oyun için planlar sona ermiş değil. Oyundan sorumlu stüdyo Lavapotion sonunda ayrıntılı bir yol haritası açıkladı. Hem bu yıl hem de 2023’te bu “HoMM benzeri” oyunu zenginleştirecek unsurlar ile karşı karşıyayız.

Geliştirici, topluluğun sesini dinlediğini garanti etti. Bunlar boş sözler değil çünkü Songs of Conquest‘in halka açık test versiyonunda, beklenen eşzamanlı dönüşlerin uygulandığını gördük. Hayranların isteği üzerine, kampanya zorluk seviyeleri de biraz ayarlandı ancak geliştirici, her iki zorluk seviyesinin de hala daha mükemmel şekilde çalışmadığı konusunda uyardı.

Songs of Conquest Yol Haritası – 2022

Songs of Conquest

Bahsettiklerimiz az ya da çok uzak gelecekte bizi bekleyen değişim buzdağının sadece görünen kısmı. İlk olarak ek kampanyalara öncelik verilecek; her fraksiyon bir tane hikaye bölümü alacak ve oyunun ömrü üzerinde çok olumlu bir etkisi olması gereken rastgele harita oluşturucu eklenecek.

Ayrıca YZ iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri, daha iyi optimizasyon ve yeni diller de oyuna eklenecek. Songs of Conquest Türkçe dil desteği duyurulduğunu da hatırlatmış olalım. Ek olarak, birimler ek özellikler ve beceriler alacak ve çevrimiçi oyunlar, turun sonuna kadar kalan süreyi ölçen bir sayaç görecek. Bu muhtemelen isteğe bağlı olacak.

Songs of Conquest Yol Haritası – 2023

Songs of Conquest

Uzun vadede, tamamen tamamlanmış bir harita düzenleyiciye, ekip işbirliği moduna, herhangi bir hiziple ilgisi olmayan daha bağımsız düşman birimlerine ve bir başarı sisteminin uygulanmasına sahip olacağız.

Lavapotion, hayranların en çok beklediği şeyin yeni oynanabilir gruplar olduğunun farkında ancak geliştirici, bunların yaratılmasının çok zaman aldığını belirtti. Bu nedenle, Mayıs 2023 civarında beklenebilecek olan 1.0 sürümünün yayınlanmasından sonra daha fazla sayıda fraksiyon yayınlanacak. Erken erişim yaklaşık on iki ay sürecek ve oyun 10 Mayıs 2022‘de piyasaya sürüldü.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.