Son Telltale Projesi Minecraft: Story Mode Netflix’te Yayınlandı

Telltale'in son projesi de yayınlandı.

İnteraktif TV projesi Minecraft: Story Mode Netflix üzerinde yayınlandı. Telltale Games’in bölümler halinde yayınlanan Minecraft oyunu temel alınarak hazırlanan yapımı artık Netflix üzerinde izleyebileceksiniz. Bu yapım aynı zamanda Telltale Games’in kapanış sonrası son tamamlanan projesi olarak dikkat çekiyor.

Telltale Games bu yılın başlarında çalışanlarının büyük çoğunluğunun işin son vermişti ve yükümlülükleri tamamlamak için 25 kişilik bir grubun kaldığı bildirilmişti. Daha sonrasında bu grup da işten çıkarılmıştı.

Netflix daha sonrasında yine Telltale Games tarafından hazırlanan Stranger Things oyun projesinin de rafa kaldırıldığını doğrulamıştı. Minecraft: Story Mode ise planlandığı gibi yayınlanacaktı ve nihayet çıkışını yaptı.

Çalışma tamamlanırken, Minecraft: Story Mode şu anda Netflix üyelerine 5 bölüm halinde sunuldu. Minecraft: Story Mode’un ardından şu anda geriye sadece yine Telltale yapımı olan The Walking Dead’in son sezonu kalıyor. Aslında ilk bölüm yayınlanmıştı fakat sonrasında firma iflas edince proje askıya alınmıştı.

Şu anda The Walking Dead’in son sezonunu başka bir yapımcı üstlendi ve oyunu tamamlayacak. Bakalım bu oyunun akıbeti ne olacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol