Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Son For Honor Yaması, PS5 ve Xbox Series X’e 60 FPS Desteği Ekledi

Yeni nesil konsollar piyasaya sürüldüğünden beri oyun zaten grafiksel iyileştirmelere sahipti. 60 FPS desteği de eklendi.

En yeni For Honor yaması, PS5, Xbox Series X ve Xbox Series S’ye 60 fps desteği ekliyor.

For Honora Yeni Dövüşçü Warmonger Geliyor 1

For Honor oyuncuları, PS5 ve Xbox Series X’te 4K çözünürlüğün, Xbox Series S’de 1080p’nin ve yeni konsolların lansmanının ilk gününden itibaren bir dizi başka grafik iyileştirmenin keyfini çıkardılar. Bu iyileştirmeler arasında daha fazla ayrıntı düzeyi, ekran alanı yansıması ve artırılmış gölge çözünürlüğü bulunuyor. Ama şimdi For Honor 2.24.0 yamasıyla 60 fps zamanı. For Honor’un özünde bir dövüş oyunu olduğunu unutmamak gerek. FPS’yi ikiye katlamak büyük bir mesele ve oyunu önemli ölçüde değiştirecek. Bu son yama sayesinde yeni nesil konsollarda çok iyi kare hızları bekleyin.

Yama aynı zamanda yeni bir kahraman Gryphon‘u da içeriyor. Tanınmış bir emektar geri döndü ve bir bardiche kullanıyor. Gryphon, iyi yakın dövüş menziline sahip bir destek/şifacı karakterdir, zincir bitiricileri karıştırmayı ve takım iyileştirme destek özelliklerini içeren özel yeteneklere sahiptir.

For Honor yaması 2.24.0 ayrıca daha fazla bilgi görüntülemek için Revenge Kullanıcı Arayüzünü geliştirir ve oyuncuların amblemlerinin etrafında bu göstergenin bir kopyası olduğu için sol alt ekrandaki eski  The Revenge Gauge‘yi kaldırır. Bu değişiklikler, geliştiricinin notlarına göre, oyuncuların grup dövüşleri sırasında daha iyi kararlar almasına olanak sağlamak içindir. Revenge Gauge “ilk adımdı” ve artık For Honor, bir saldırının intikam besleyip beslemeyeceğini belirtmek gibi daha ayrıntılı bilgiler gösteriyor, böylece eylemlerinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

For Honor 2.24.0 yama notlarının tamamı için buraya gidin.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.