Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


Son Black Desert Online Xbox Betası Başlıyor

Black Desert Online için sırada Xbox var.

Black Desert Online’ın resmi İngilizce PC sürümü 3 Mart 2016 tarihinde çıkış yapmıştı ve nihayet 4 Mart 2019 tarihinde de Xbox One konsolunda çıkacak. Oyunun son açık beta aşaması ise 14 Şubat’ta başlayacak ve 17 Şubat’a kadar da beta devam edecek. Bu duyuruyu kutlamak amacıyla aynı zamanda yapımcı firma Pearl Abyss tarafından Black Desert Online’ın konsol sürümüne dair yeni bir fragman da yayınlandı.

Ayrıca şunu da hatırlatmak gerekir ki, Black Desert Online’ın Xbox One sürümü PC ile çapraz platform desteğine sahip olmayacak. Yani PC ve Xbox One oynucuları BDO’yu bir arada oynayamayacaklar.

Black Desert Online bu sürümünde konsol için tamamen yenilendi ve aynı zamanda hikayedeki özellikler de geliştirildi. Steam’de Black Desert Online’ı ortalama anlık 13 bin kişi oynarken, oyunun konsollarda nasıl bir başarı yakalayacağı ise merak konusu.

Black Desert Online’ın Xbox’a gelmesi üç sene geçti ve açıkçası biraz geç kaldı. Sonuçta BDO aksiyon tabanlı bir MMORPG oyunu ve genel yapısı da Xbox One kontrolcüsü için oldukça uygun.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol