Solasta: Crown Of The Magister Karakter Yaratma Ekranını Tanıtan Bir Fragman Yayınladı

Solasta: Crown of the Magister'ın demosunda artık karakter yaratılabilecek.

Solasta: Crown of the Magister‘ın geliştiricisi Tactical Adventures, Solasta: Crown of the Magister’ın 16 Haziran 2020’den itibaren Steam Festivali’ne katılacağını ve karakter yaratma özelliğine sahip olacağını duyurdu.

Solasta Crown Of The Magister Karakter Yaratma Ekranını Tanıtan Bir Fragman Yayınladı

Solasta: Crown Of The Magister’ın geliştiricisi olan Tactical Adventures, oyunun demosunu geçtiğimiz günlerde Steam’e eklemiş ve oyuncuların oynamasına izin vermişti. Ancak tabi ki çoğu demo gibi oyuncular belirli içeriklere ulaşabiliyor.

16 Haziran’da, geliştiriciler Steam Festival Summer Edition‘da gösterilecek demo ile oyuncuların oyunun başka bir tadını almalarına izin verecek. İki ana bölüm olacak – karakter oluşturma aracı ve Telema Module 2.0’ın kalıntıları. Karakter yaratma, aşağıda gömülü olan geliştirici videosunda zaten görülüyordu, ancak Tactical Adventures, başkalarının seçimlerini izlemenin aksine hayranların kendileri için deneyimlemelerine izin vermek istedi.

Demonun ikinci kısmı Telema Harabeleri modülünün geri dönüşüdür. Her biri üçüncü seviye olan dört maceradan oluşan önceden hazırlanmış bir partiye sahip 90 dakikalık bir macera olarak tanımlanıyor. Geliştiricilere göre, bu bağımsız bir modüldür ve bu nedenle ana oyun için herhangi bir spoiler içermeyecektir.

Son olarak Tactical Adventures, hayranlarla buluşmak için 16 Haziran 2020 tarihinde canlı yayın yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol