Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sociable Soccer 24 İlk Çevrimiçi Turnuvasını Duyurdu

FIFPRO lisanslı arcade futbol oyunu Sociable Soccer 24 ilk açık çevrimiçi turnuvasını düzenliyor. Ödüllü etkinliğe Discord üzerinden ücretsiz olarak katılmak mümkün.

Tower Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan Sociable Soccer 24, kasım ayında resmi çıkışını yapmış ve futbol severler tarafından ilgiyle karşılanmıştı. FIFPRO lisansına sahip olan arcade futbol oyunu, türün deneyimli isimlerinden Jon Hare’nin imzasını taşıyor. İsmi geçmişken, kendisiyle gerçekleştirdiğimiz röportajı da şuraya bırakalım.

Geliştirici ekip, Sociable Soccer 24’ün ilk çevrimiçi turnuvasını 22 Aralık Cuma günü gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Tower Studios, oyunun yayımladığı günden beri geri bildirimleri dinliyor ve oyunu sürekli geliştirip güncelliyor. Ekip aynı zamanda oyuncularla etkileşim kurmaya ve anında geri bildirim almaya yardımcı olan Discord topluluğunu da genişletiyor.

Nitekim oyunun ilk herkese açık çevrimiçi turnuvası da popüler sohbet platformu üzerinde gerçekleştirilecek. Eğer oyuna Steam’de sahipseniz, etkinliğe Discord kanalından 22 Aralık Cuma TSİ 22:00’a kadar ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Başarılı olan oyunculara, kişiye özel bir kupa verilecek.

Sociable Soccer 24‘ün Steam incelemelerine baktığımızda ‘Çoğunlukla Olumlu’ olduğunu görüyoruz. Son 30 gün içerisindeki incelemelerin yüzde 80’inden fazlası ise pozitif. Bu da, topluluk geri bildirimleri dikkate alınarak yapılan güncellemelerin iyi karşılandığı anlamına geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.