Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Soccer Manager 2024, Şimdiden 2 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Arsenal'in teknik direktörü Mikel Arteta'nın resmi büyükelçisi olduğu mobil futbol menajerliği oyunu Soccer Manager 2024, lansman hafta sonunda 2 milyon oyuncuya ulaştı.

Mobil cihazlarda son derece kapsamlı bir futbol menajerliği deneyimi sunan Soccer Manager 2024, heyecanlı bir bekleyişin ardından geçtiğimiz hafta Android ve iOS için resmi çıkışını gerçekleştirdi. Birleşik Krallık merkezli Invincibles Studio tarafından geliştirilen ve yayımlanan oyun, dünya çapında 50 ligde 900’den fazla kulüpten 20.000’ün üzerinde oyuncu içeriyor.

Arsenal’in teknik direktörü Mikel Arteta‘nın resmi büyükelçisi olduğu Soccer Manager 2024, lansman hafta sonunda 2 milyon oyuncuyu aştı. Manchester City ile uzun süreli bir lisans anlaşmasının yanı sıra Bundesliga ve geniş kapsamlı FIFPRO oyuncu lisansı da dahil olmak üzere dünya çapında anlaşmalara sahip olan futbol menajerliği oyunu, şimdiden ilgiyi üzerinde toplamış gibi görünüyor.

Soccer Manager 2024 Etkileyici Bir Başlangıç Yaptı

Soccer Manager 2024’te istediğiniz herhangi bir takımın başına geçebilir, taktik becerilerinizle uluslararası turnuvalarda gücünüzü gösterebilirsiniz. Kapsamlı bir özelleştirme sistemine sahip olan oyunda tarzınıza uygun bir menajeri yaratabilirsiniz. Derinlemesine istatistik raporlarını analiz edebilir ve futbol takımınızın performansını nasıl geliştireceğinize karar verebilirsiniz.

soccer manager 2024 indir

Dinamik canlı transfer piyasası, hangi oyuncuları transfer edeceğinize akıllıca karar vermenizi sağlıyor. Sözleşme imzalamak istediğiniz oyuncularla birebir görüşmeler gerçekleştiriyor ve onları ikna etmeye çalışıyorsunuz. Üst düzey yıldızları takımınıza katabilir veya gelecek vaat eden wonderkid’lerin peşine düşebilirsiniz.

Oyun, tüm bunların yanı sıra hayalinizdeki futbol kulübünü sıfırdan yaratmanıza da imkan tanıyor. Ayrıca stadyumunuzu ve kulüp tesislerinizi inşa edebilir ve dünya standartlarında geliştirebilirsiniz. Soccer Manager 2024, Android ve iOS cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.