Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snk Heroines Tag Team Frenzy 300.000 Adet Kopya Satışını Geride Bıraktı!

Snk Heroines Tag Team Frenzy güncel satış rakamını duyurdu.

7 Eylül 2018’de PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformu için lansmana çıkan Snk Heroines Tag Team Frenzy 21 Şubat 2019’da da PC platformu için yayınlandı. Yapım yayınlanmasından bu yana toplamda 300.000 adet kopya satışı gerçekleştirmiş.

Snk Heroines Tag Team Frenzy 300.000 Adet Kopya Satışını Geride Bıraktı 2

Snk Corporation ve Abstraction Games imzası ile geliştirilen Snk Heroines Tag Team Frenzy tek oyunculu ve çok oyunculu farklı modlara sahip olarak bilgisayar ve konsol oyuncularına sunulmuştu. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım iki farklı paket halinde satılmaya devam edilirken satış rakamı da ortaya çıktı. Steam’de 77.00 TL olarak satılan yapım, 7 Eylül 2018’den bu yana toplamda 300.000 adet kopya satışı gerçekleştirmiş.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile öğrendiğimiz gelişmeye göre Snk Heroines Tag Team Frenzy bilgisayar ve konsol platformunda günümüze kadar 300.000 adet kopya satışı gerçekleştirmiş. Gematsu’nun haberlerinde de yer alan satış adedi oyunun tüm platformlardaki satışlarını kapsıyormuş.

Konsol platformunda beğenildikten sonra PC’ye gelen yapım bilgisayar oyuncularını da tatmin ederken başarılı satışlar da gerçekleştirmeye devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.