Sniper Ghost Warrior Contracts’ın 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Sniper Ghost Warrior Contracts yeni bir oynanış videosu aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan Sniper Ghost Warrior Contracts 22 Kasım’da lanmana çıkacak. Gamescom 2019’da da sahne alan yapım oyuncuları heyecanlandıracak bir fragman yayınlamıştı.

blank

CI Games’in 2019 model oyunu olarak adından söz ettiren ve ettirmeye devam eden Sniper Ghost Warrior Contracts birbirinden farkı modlar ile 22 Kasım’da karşımıza çıkacak. Genel itibari ile keskin nişancılık görevleri yapmaya çalışacağımız oyunda hem ateşli hem de ateşsiz olarak çok sayıda benzersiz silah modellerini kullanabileceğiz.

Günümüzün Sibiryası’nda geçen sert bir coğrafya haritasına sahip olacak olan yapım 20 dakikalık yeni bir oynanış videosunu bekleyen hayranları ile paylaştı. Profesyonel bir suikastçi olarak görev yapacağımız oyunda zengin ve gerçekçi bir atmosfer oyunculara gösteriliyor. Düşman askerlerinin yer aldığı bu atmosfer karlarla kaplı bir yapıda karşımıza çıkıyor.

Oyuncular merminin gidişatını ve düşmana verdiği hasarı detaylı bir şekilde inceleme fırsatı da bulabiliyorlar. Yayınlanan 20 dakikalık video da hem bina içerisindeki sıcak çatışmalar, hem de yüksek dağlardan yaptığımız atışlar ile bizleri nelerin beklediği gösteriliyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts’ın 20 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol