Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 İçin Ücretsiz Bir DLC Duyuruldu

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 için ücretsiz bir DLColan Butcher's Banquet, PC ve konsollar için çıkış yaptı. Yeni ek paketin çıkışı vesilesiyle CI Games yeni bir fragman hazırladı.

Dün, CI Games’in başarılı taktik nişancı oyunu Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, Butcher’s Banquet isimli ücretsiz bir DLC güncellemesi aldı. Yeni bir bölge sunan genişleme, PC ve konsollarda bir güncellemeyle birlikte piyasaya sürüldü. Geliştirici ekip, yeni ücretsiz ek paket için bir fragman da hazırladı.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Butcher’s Banquet‘ın bir parçası olarak piyasaya sürülen bölge, temel oyundakine benzer şekilde, Suriye ve Libya arasında bir ülke olan kurgusal Kuamara’da bulunuyor.

Yeni bölge, vahalar, şelaleler ve tapınaklar dahil olmak üzere aldatıcı derecede güzel manzaralarla dolu ancak bu çekici estetiğin altında, Kasap unvanına sahip Mahmoud Zarza şeklinde yeni bir tehdit yatmakta. O ve suç ortakları ek paket içerisindeki ana hedeflerimiz olacak. Genişletme hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Ayrıca 24 Ağustos’ta Sniper: Ghost Warrior Contracts 2’nin ücretsiz bir güncelleme daha alacağını ve oyunu PlayStation 5’e özel bir sürüme yükselteceğini de belirtelim. Daha hızlı yükleme sürelerine, geliştirilmiş dokulara ve daha yüksek çözünürlüğe ek olarak performans ve görsel mod seçenekleri bulunacak. Dahası, oyunun fiziksel sürümü, Crossbow Carnage isimli ek paketi de içerecek.

Butcher’s Banquet DLC’nin çıkışını kutlamak için Sniper: Ghost Warrior Contracts 2’nin temel sürümü Steam ve diğer tüm platformlarda yüzde 25 indirime girdi.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Fragman:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.