Sniper Ghost Warrior Contracts 2 İçin Oynanışa Dair Bazı Bilgiler Ortaya Çıktı

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 geliştiricisi CI Games, merakla beklenen yeni oyun için oynanış videosu yayınladı.

CI Games, yaklaşan nişancı oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts 2 için başka bir oyun videosu yayınladı. Video, oyun mekaniğini açıklıyor ve silah özelleştirmesini ortaya koyuyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2

CI Games’in yaklaşan nişancı oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts 2 için en son oynanış videosu, Orta Doğu bölgesi Kuamar’a ve oyuncuların burada yerine getirmesi gereken sözleşmeye bir bakış da dahil olmak üzere birçok şeyi içeriyor. Geliştiriciler, Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin birkaç bölgede henüz açıklanmayan 21 sözleşme içereceğini ortaya koyuyor.

Oyuncuların bu görevleri tamamlamalarına ve hedeflerine suikast düzenlemelerine yardımcı olmak için oyunda çok sayıda güçlü keskin nişancı tüfeği var. Ek olarak, yakın dövüş durumları için pompalı tüfekler ve saldırı tüfekleri ile tabancalar vardır. Oyun ayrıca, bölgedeki tüm görünür düşmanları tarayabilen ve hayatınızı çok daha kolay hale getiren Falcon Drone gibi çeşitli araçlar da sunacak.

Fragman, oyundaki birçok özelliğe derinlemesine gidiyor ve Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin dört gözle beklediğiniz bir oyun olup olmadığına bir göz atmanızı öneririz.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X için geliştirildiğini biliyoruz. Oyun 4 Haziran 2021’de PS5 hariç tüm platformlarda başlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol