Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sniper Elite 5 Sezon 2 İçerikleri Tanıtıldı

Rebellion Developments, Sniper Elite 5 için ücretsiz bir içerik güncellemesi yayınlayacak ve oyunun ikinci sezonu ile yepyeni özellikler sunacak.

Sniper Elite 5 piyasaya çıktığından beri, geliştiriciler oyunu geliştirmek için sürekli olarak çok sayıda güncelleme ekledi ve en sonuncusu da bugün duyuruldu. Rebellion Developments, oyunun ikinci sezonunu tanıtmak adına yeni sezonun içeriğini açıklamaya ve oyuncuları ücretsiz bir DLC güncellemesiyle ödüllendirmeye karar verdi.

Sniper Elite serisinin beşinci oyunu, eleştirmenlerce beğenilen Sniper Elite serisinin son bölümü olarak yayınlandı. Oyun, öncelikle gizlilik ve hassasiyete odaklanan taktiksel bir üçüncü şahıs nişancı oyunu olarak çıkış yaptı ancak biraz sorunlu bir lansman yaşadı. Oyunun ücretsiz güncellemesi, pek çok hatayı ve aksaklığı düzeltmenin yanı sıra, oyunculara yepyeni bir harita sunacak.

Sniper Elite 5 Sezon 2 Güncellemesi

Sniper Elite 5 Sezon 2 İçerikleri Tanıtıldı

Harita, Landing Zone olarak adlandırılacak ve bir takımı köyün merkezine hapseden, rakip takım ise onları her taraftan kuşatmaya çalışan dairesel bir bölmeye sahip olacak. Bunun dışında, oyuncular artık tüm silahlarına soğuk bir Arktik boya şeması uygulayabilecekleri için oyuna yeni bir Winter Weapons Skin Pack de oyuna dahil edilecek.

Ayrıca, Rebellion tarafından Sezon 2 için kesin bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, geliştiriciler yeni sezonun “çok yakında” yayınlanacağına söz verdi. Yeni sezon, savaş alanındaki tüm seçkin keskin nişancıları 2 Sefer Görevi, 6 Silah Paketi, 2 Silah Görünümü Paketi ve 4 Karakter Görünümü ile sevindirecek. Ayrıca Sniper Elite 5, yakın gelecekte ek ücretsiz Çok Oyunculu Haritalar ve ücretsiz bir Silah Paketi alacak.

Steam‘de 549 TL‘den satılan Sniper Elite 5’in Game Pass’te mevcut olduğunu da sizlere hatırlatmadan geçmeyelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.