Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Snapchat ve Amazon’dan Büyük Ortaklık

Snapchat ve Amazon, gözlükten başlayarak AR alışverişi için bir araya geldi. Amazon, lenslerindeki fiyatlandırmayı ve bulunabilirliği gerçek zamanlı olarak güncelleyecek.

Snapchat, insanların bir süredir kıyafetleri sanal olarak denemelerine yardımcı olmak için uygulamanın filtrelerini kullanıyordu ve şirket başka bir önemli ortakla birlikte çalışacağını duyurdu. Kullanıcılar yakında Amazon’dan bir çift sipariş etmeden önce gözlük stillerinin yüzlerinde nasıl göründüğünü görebilecek.

Bu artırılmış gerçeklik lenslerini @amazonfashion profili, Lens Arama (Sizin İçin ve Giydirme sekmelerinde) veya Snapchat Kamera Lensi aracılığıyla deneyebileceksiniz. Amazon Fashion profili, çok çeşitli gözlük stillerine göz atabileceğiniz ve belki de bir çift satın alabileceğiniz bir Mağaza sekmesi içerecek şekilde güncellendi.

Snapchat ve Amazon İşbirliği Tüm Ülkelere Yayılacak

Snapchat

Amazon ve Snapchat, Snap’in AR Try-On teknolojisiyle çalışan üç boyutlu varlık standartları üzerinde çalıştı. Amazon’un üç boyutlu Asset teknolojisini ve lenslerini kullanarak, sosyal medyanın kullanıcılarına güncel lens seçimi, ürün detayları ve bulunabilirlik dahil olmak üzere dinamik olarak güncellenmiş bilgiler sunulabilecek.

Dolayısıyla, bir ürünün fiyatı değişirse veya satılırsa, Amazon bu bilgilerle lenslerini gerçek zamanlı olarak güncelleyebilecek. Maui Jim, Persol, Oakley ve Costa Del Mar gibi markaların gözlüklerini sanal olarak deneyebileceksiniz. Snap ve Amazon, ortaklığı gelecekte diğer giyim kategorilerine genişletilecek.

Snap’in sosyal medya uygulamasının Instagram ve TikTok gibi hizmetler karşısında güç kaybettiği bir gerçek ancak Haziran ayında yayınlanan Snapchat Plus hizmeti, 1 milyon kullanıcı sayısına erişerek oldukça şaşırttı. Hizmet, ağustos ayında büyük bir güncelleme daha alacak ve bu tarz işbirlikleri ile gelişmeye ve güncellenmeye devam edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.