Slay the Spire 23 Ocak’ta Erken Erişimden Çıkacak!

Slay the Spire 2019'da tam sürüme geçiş yapacak.

15 Kasım 2017’de Nintendo Switch ve bilgisayar platformu için yayınlanan Slay the Spire, bir yıldır erken erişim oyunu olarak oynanıyordu.

Tek oyunculu bir kart oyunu olarak karşımıza çıkan Slay the Spire, Mega Crit Games imzası ile geliştirildi ve yayınlandı. 13 farklı dil desteği ile erken erişime çıkan yapım, bir yıl içerisinde aldığı olumlu geri bildirimler ile yüzleri güldürdü. Bu sabah aldığı yama ile görsel açıdan çeşitli iyileştirmeler yapılan oyun yakında tam sürüme de geçiş yapacak. Oyuna gelen güncelleme ile bir çok hata da ortadan kaldırıldı.

Yayınlandığı dönem aldığı inceleme puanları ile adından söz ettiren yapım, oyunculara 200’den fazla farklı kart sunuyor. 50’den fazla savaş karşılaşması ve 100’den farklı ürünün yer aldığı oyunda farklı seviyeler de yer alıyor. Yeni kartlar ve yeni güçler keşfedebileceğimiz yapım 23 Ocak 2019’da tam sürüme geçiş yapacak. Oyunun tam sürüme geçiş yapması ile daha geniş ve zengin bir içerik kalitesi oyunculara sunulacak. 2015 yılından bu yana Steam’de 25.00 TL olarak satılan kart oyununda stratejik kararlar alacak, hamleler yapacak ve rakiplerimizi mağlup etmeye çalışacağız.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: 2.0 Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256mb Video Memory, capable of OpenGL 2.0+ support
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol