Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyrim’e 180’den Fazla Görev Ekleyen Devasa Mod Yayımlandı

The Elder Scrolls V: Skyrim için yayımlanan Shumer and the Priest Kings adlı mod paketi oyuna 180'den fazla görev ekliyor.

Bethesda tarafından sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim için devasa modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise karşımıza çıkan yeni bir paket, gerçekten de yeni bir deneyim gibi bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. DLC kapsamında bir mod diyebileceğimiz yeni sürüm her oyuncu tarafından denenmeli ve muhakkak geri dönüş yapan oyuncuların uğraması lazım.

Daha fazla detaya girecek olursak mod geliştiricisi agerweb tarafından geliştirilen yeni sürüm DLC boyutu ile beraber karşımıza çıkıyor ve resmi bir genişletme olarak bizlere sunulmuyor. Shumer and the Priest Kings adlı yeni ek paket, 200’den fazla konumu, 180’den fazla yeni görevi ve 8.500 satırlık sesli diyalog içeriği ile karşımıza çıkıyor.

Skyrim İçin 180 Yeni Görev Geldi

The Elder Scrolls V: Skyrim için sunulan Shumer modu 150’den fazla işaretli konumla beraber karşımıza çıkıyor ve 40 farklı işaretsiz konumun burada olduğunu aktarabiliyoruz. Aynı zamanda 80’den fazla yeraltı bölgesi bulunuyor ve toplamda 200’den fazla yeni konumun burada olduğunu söyleyebiliyoruz. Yapım içerisinde görevleri tamamlayarak kitapları okuyabilir, günlükleri karıştırabilir, mektuplara göz atabilir ve daha fazla insanla tanışabilirsiniz.

118025 1712411207 1546612883

Yenilikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda Barbella ve Althira adında iki küçük adanın burada olduğunu belirtebiliyoruz. Oyuncular burada bilim kurgu içerikleriyle ve hikaye dışı unsurlarla karşı karşıya kalabiliyor ve 52 yeni kitabı burada okuyabiliyor. Bunun dışında 42 farklı dergi ve çok sayıda mektubun burada olduğunu söyleyebiliyoruz.

Son olarak oyunda 21 farklı ana görev içeriği, 34 yan görev, 21 topluluk görevi ve daha fazlası yer alıyor. Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.