Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyrim Anniversary Edition Switch Sürümü Çıkış Yaptı

Skyrim Anniversary Edition, temel sürüme ek bir paket olarak veya oyuna zaten sahip olanlar için daha ucuz bir yükseltme olarak satın alınabilecek.

Skyrim Anniversary Edition Switch sürümü çıkış yaptı. Bethesda, The Elder Scrolls V: Skyrim’i bir şekilde yeniden piyasaya sürmenin başka bir yolunu bulamadan çok uzun süre geçiremez ve bugün oyunun yeni bir sürümü yine başka bir platforma daha çıktı.

Skyrim Anniversary Edition, ufuk açıcı açık dünya RPG oyununun 10. yıl dönümünü kutlamak için ek içerik ve yükseltmelerle geçen yıl PlayStation, Xbox ve PC için piyasaya sürüldü. Skyrim’in bu sürümünü elde denemek isteyen Switch oyuncuları ise oyuna beklenenden biraz daha geç kavuşmak zorunda kaldı. Beklenmedik bir şekilde oyun sessiz sedasız aniden yayınlandı.

Skyrim Anniversary Edition Switch Sürümü Çıktı

Skyrim Anniversary Edition

Tayvan’daki ve son birkaç aydaki PEGI tarafından yapılan sınıflandırma derecelendirmeleri, bunun çok yakında değişeceğini öne sürdü ve birdenbire bugün resmi hale getirildi. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition artık Nintendo Switch’te mevcut ancak oyunu Switch’te oynamak istiyorsanız, oyunun fiyatını gördüğünüzde tadınız biraz kaçacak.

Platformda zaten temel oyuna sahip olanlar, 20 dolar karşılığında Anniversary Edition’a yükseltebilecek. Bu arada oyuna sahip değilseniz, elbette tüm temel oyun içeriğini de içeren Anniversary Edition paketini 70 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Nintendo platformu bizi yine şaşırtmadı ve oyun, inanılmaz bir fiyat ile piyasaya sürüldü.

Bildiğiniz gibi Nintendo eShop’ta Türkiye fiyatlandırması bulunmadığı için, biz de oyunu 70 dolar karşılığında satın almak durumundayız. Skyrim Anniversary Edition şuan için güncel kur ile ortalama 1.300 TL fiyat etiketine sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.