Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyblivion’un Resmi Duyuru Fragmanı Yayınlandı

Skyblivion için resmi çıkış tarihinin yer aldığı yeni bir fragman yayınlandı.

Oblivion’u Skyrim’in motorunda yeniden geliştirmeyi amaçlayan proje Skyblivion için yepyeni bir duyuru videosu yayınlandı. On yılı aşkın bir süredir geliştirilen proje, nihayet bu fragmanla net bir çıkış yılı da açıkladı. YouTube videosunun açıklamasında açıkça belirtildiği gibi oyun en geç 2025’te çıkış yapacak. Geliştiriciler: ”Oyun yapmak zaman alıyor. Bu süre, yapması yıllar süren bir AAA oyunu büyüklüğündeki gönüllü bir proje için iki katına çıkıyor. Fakat sizlere en geç 2025 sürümü için söz verebilirim.” dedi.

Skyblivion’un her fragmanında olduğu gibi, bu duyurunun da projeye daha fazla gönüllü getirmesi umut ediliyor. Yeterince gönüllü olursa, oyunun 2025’ten önce çıkış yapabileceği de bildiriliyor.

Skyblivion En Geç 2025’te Gelecek

Skyblivion

Fragmana göz attığımızda Skyrim’in on yıldan daha eski olduğu net bir şekilde belli oluyor. Bununla birlikte, Oblivion’dan tanıdık yerlerin ve yüzlerin görünmesi de bir miktar heyecan yaratıyor. Fragman, Imperial City’nin beyaz sütunlarını ve nehrin karşısındaki manzarasını büyüleyici bir biçimde gösteriyor. Dark Brotherhood ile gerçekleşen bir konuşmaya da yer veren video, Oblivion’da öldürdüğünüz çeşitli devleri, goblinleri, ölümsüzleri ve dremoraları da içeriyor.

Rebelzize adlı mod yapımcılarından biri fragmanın altına şu yorumu yaptı: “Şahsen tahminlerimizi geçebileceğimizi düşünüyorum ama projemiz için ne kadar zaman harcayabileceğimiz ve kaç kişinin yardım etmek için gönüllü olarak çalışabileceği oldukça önemli.” Skyblivion çıktığında, oyunu çalıştırmak için hem Skyrim Special Edition’a hem de tüm DLC’leriyle birlikte Oblivion’a sahip olmanız gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.