Sky Noon 19 Nisan’da Kapalı Betaya Çıkıyor!

Sky Noon yayınlanmadan önce Kapalı Betaya çıkacak.

2018 yılı içerisinde bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Sky Noon, 19 Nisan’da Kapalı Beta ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Lubar Rooster tarafından geliştirilen ve Reverb Triple tarafından yayıncılığı yapılan Sky Noon, tek oyunculu ve çok oyunculu yapısı ile oyunculara alışılmışın dışında bir aksiyon ortamı sunacak. Kendine has silah modellemeleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak olan yapım da içerikler oldukça kaliteli olup, fantastik bir yapı ile oyunculara sunulacaktır. Oyun içerisinde kullanacağımız silahları daha önce hiçbir yerde görmemiş olacağınıza emin olabilirsiniz. Oyunda karakterler ayaklarındaki roketler aracılığı ile uçabilir ve fantastik hareketler yapabilirler.

İngilizce olarak seslendirmelere sahip olan yapımda Türkçe dili yer almıyor. 19 Nisan – 23 Nisan tarihleri arasında Kapalı Beta olarak oynanacak olan oyunda sınırlı bir içerik karşımıza çıkacak. Önümüzdeki haftalar içerisinde de Steam’de Erken Erişim Oyunu olarak yayınlanması beklenen yapım nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak bilinmiyor. Oldukça hareketli ve tempolu bir yapıya sahip olan Sky Noon, gece ve gündüz döngüsünün yanı sıra birbirinden farklı haritalara da ev sahipliği yapacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Quad Core 2Ghz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GTX 560

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>