Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skull & Bones Çıkış Tarihi İyice Arap Saçına Döndü

Ubisoft tarafından geliştirilen korsan temalı çok oyunculu proje Skull & Bones için yeni bir erteleme haberi daha verildi.

Ubisoft tarafından geliştirilen korsan temalı aksiyon macera oyunu Skull & Bones için yeni bir erteleme haber daha ortaya çıktı. Talihsiz bir proje olarak karşımızda bulunan yapım için geliştirici ekip 2023-24 mali yılının ilk yarısına ilişkin finansal bilgileri açıkladığı esnada oyuncuları üzecek detayları aktardı.

Finansal sonuçlar arasında sürekli olarak ertelenen korsan temalı çok oyunculu macera oyunu Skull & Bones için yine bir erteleme kararının alındığı belirtildi. Önümüzdeki yılın ilk aylarına ertelenen bu yapımın çıkış tarihi yaklaştıkça tekrardan ertelenebileceği öne sürülüyor.

Skull & Bones Yakın Zamanda Piyasaya Sürülecekti

Ubisoft ekibi bir türlü çıkış yapamayan Skull & Bones’u mevcut mali yılın başlarında piyasaya sürmeyi planlıyordu. Söz konusu yılın yarısından fazlası geride kaldığından dolayı artık gözler 2024 yılına çevrildi. Yeni yılın ilk aylarında veya mali yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceği belirtilen proje için hala net bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Skull & Bones

Ubisoft ayrıca sadece bu oyunu değil aynı zamanda dahili stüdyolarıyla beraber birçok proje geliştiriyor. Bu projeler arasında Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Red, Assassin’s Creed Hexe ve daha fazlası yer alıyor. Aynı zamanda boş bulduğu süreçte ise Skull & Bones oyununa bir bakış atıyor. Bildiğiniz üzere oyun uzun yıllardan beri geliştirilme aşamasında yer alıyor.

Skull & Bones için birkaç hafta önce bir kapalı beta düzenlendi. Bu da oyunun neredeyse oynanabilir durumda olduğunu gösteriyor. Bununla beraber yukarıda da vurguladığımız gibi oyunun herhangi bir çıkış tarihi bulunmuyor. Oyuncular bu noktada artık oyunun çıkış yapacağına pek ihtimal vermiyor. Son olarak oyun ilk etapta E3 2017 etkinliğinde duyuruldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.