Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skull and Bones İçin 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Çıkış tarihi sürekli ertelenen korsanlık oyunu Skull and Bones için 30 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Geçen yıl eylül ayında, Ubisoft tarafından çıkış tarihi yeniden ertelenen Skull and Bones için 30 dakikalık yeni bir video yayınladı. Ubisoft’un E3 2017 sunumunda ilk kez duyurulmasından bu yana geliştirmede kalan oyun, sürekli ertelenmesiyle resmen tat kaçırdı. Ubisoft’un açık dünya korsanlık oyununun başlangıçta 2018’de çıkması planlanmıştı ancak oyun 2019’a ertelendi.

Ubisoft daha sonra Skull and Bones çıkış tarihini 8 Kasım’a ertelemeye karar verdi. En son ise geliştirici, oyunun 9 Mart 2023‘te piyasaya sürüleceğini açıkladı ve nihayet oyunla ilgili detaylı video geldi. Yayınlanan 30 dakikalık The Deck adlı video, oyunun oynanışını gösterdi.

Skull and Bones 2024’e Kadar Gelecek

Skull and Bones

Video; karakollar, aktiviteler ve oyunun hikayesine dair bilgiler gibi birçok detayı içeriyor. Görüntülerden yola çıkarak oyunun hikaye anlatımında benimsediği yaklaşım, diğer korsan oyunu Sea of Thieves’e oldukça benziyor. Oyuncular, etraflarında meydana gelen ek hikayelerle birlikte düzenli korsan faaliyetlerine katılıyor. Örneğin, bölgenin gerçek mirasçıları olduklarını iddia eden bir erkek ve kız kardeş hakkında bir hikaye anlatılırken, oyuncular önce erkek kardeşin tacı alıp kaçtığı yere yelken açmalı.

Daha sonra bir gemi enkazında ipucu bulan oyuncular bir sonraki durakları için yeni bir rota oluşturmaya başlar. Ubisoft’a göre, bu hikayelerin bir hikaye kılavuzu olması amaçlanmamış. Bunun yerine oyundaki birkaç karakterin arka planını anlatmak ve oyuncu ile bağ kurabilmek istenmiş. Oyunun henüz net bir çıkış tarihi yok ancak 2023-2024 yılları için olumlu bir düşünce mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.