Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skull and Bones Çıkış Tarihi Ertelendi (Evet Yine)

Ubisoft, açık dünya korsan oyunu Skull and Bones'un çıkış tarihini bir kez daha ertelediğini duyurdu.

Skull and Bones çıkış tarihi yine ertelendi. Ubisoft, korsanlık oyununun bir kez daha ertelediğini duyurdu. Skull and Bones, oyun Ubisoft’un E3 2017 sunumunda ilk kez duyurulmasından bu yana geliştirme cehenneminde sıkışıp kaldı. Oyun, şirketi projeyi birden çok kez ertelemeye zorlayan, sahne arkasında önemli ve çok sayıda değişiklik geçirdi.

Ubisoft’un açık dünya korsanlık oyununun başlangıçta 2018’de çıkması gerekiyordu ancak oyun 2019’a ertelendi. Ubisoft daha sonra Skull and Bones çıkış tarihini 8 Kasım’a ertelemeye karar verdi. Ubisoft, oyunun 9 Mart 2023‘te piyasaya sürüleceğini ve dört ay daha geriye çekileceğini açıkladığı için Skull and Bones için 8 Kasım çıkış tarihi artık geçerli değil.

Skull and Bones Çıkış Tarihi

Skull and Bones Çıkış Tarihi

  • Skull and Bones, 9 Mart 2023‘te çıkış yapacak.

Ubisoft, Skull and Bones çıkış tarihini lansman öncesinde ek cila ve dengelemeye izin vermek için ertelediğini belirtti. Erteleme, Ubisoft’un hayranlarına “mümkün olan en iyi deneyimi” sunmasını sağlayacak ancak Skull and Bones’u dört gözle bekleyenler ise oyunu oynamak için 2023’ü beklemek zorunda kalacak olsa da, o zamandan önce oynama şansı hala mevcut.

Ubisoft, bir Skull and Bones açık betasının “yakın gelecekte” gerçekleştirileceğini ve kayıt ve benzeri hakkında daha fazla bilginin “yakında” geleceğini onayladı. Skull and Bones çıkış tarihinin neden ertelendiğine dair resmi açıklama, oyunun daha fazla cilaya ihtiyacı olduğu gerçeğine dayansa da, birçok hayranın oynanış videolarından memnun kalmadığını da biliyoruz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.