Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skate Oynaması Ücretsiz Olacak

Skate, geçtiğimiz nesil ve son nesil konsolların yanı sıra PC için de çıkış yapacak. Bunun yanı sıra oyun mobil olarak da çıkış yapacak.

En son geliştirici videosu “The Board Room”da Full Circle, Skate’in ücretsiz oynanacağını doğruladı. Platformları adlandırmasa da, platformlar arası çapraz platform desteği ve “son nesil, yeni nesil ve PC” arasında çapraz ilerleme desteklenecek. Bunun üzerine, bir mobil sürüm de piyasaya sürülecek.

Full Circle genel müdürü Dan McCullo, “İnsanların oyun deneyimlerinden mümkün olduğunca en fazla değeri almalarını ve en sevdikleri platformlarda oynamayı sevdikleri şekilde oynayabilmelerini gerçekten istiyoruz ve böylece Skate, son nesil, yeni nesil ve PC’de tam çapraz oyun ve çapraz ilerleme seçeneklerini destekleyecek.” ifadelerini kullandı.

Skate P2W Ödemeler Sunmayacak

Skate

İlginç bir şekilde, yaratıcı yönetmen Cuz Parry “Skate” ismi hakkında konuştu ve “Bu dördüncü oyun değil, yani bir devam oyunu olmayacak. Bu bir yeniden yapım da değil. Bu bir yeniden başlatma ya da yan ürün de değil. Bu oyun, her şeyi sıfırdan yaptığımız, markanın tamamen yeni bir ürünü olarak piyasadaki yerini alacak yeni bir oyun” dedi.

Tabii ki, oynaması ücretsiz doğası göz önüne alındığında, mikro ödemeler de olacak. Yine de, ödeme duvarlarının arkasında ganimet kutuları veya kumar seçenekleri olmayacak. Yani oyunda satılan eşyalar PW2 deneyimi yaşatmayacak veya herhangi bir avantaj sağlamayacak. Büyük olasılıkla satılan tüm ögeler tamamen kozmetik olacak.

Ayrıca oyun şuanda ön-alfa aşamasında ve geçtiğimiz günlerde oyunun bu sürümünden bir oynanış videosu da sızdırıldı. İzlemek isterseniz, bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.