Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skate 4’ün Erken Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

Gelişimde çok erken olmasına rağmen Skate 4, yumuşak numaralar, çubuklardan sallanma ve duvarda koşma gibi harika animasyonları sergiledi.

Son söylentilere göre skate. ismiyle çıkış yapacak olan Skate 4’ün Temmuz ayında duyurulacağı iddia edilmişti. Bunun yerine, bazı erken oynanış görüntüleri paylaşıldı. Erken diyoruz çünkü oyun cidden geliştirme sürecinin çok çok erken aşamalarında.

Yine de erken geliştirme sürecine rağmen Skate 4 oldukça etkileyici ve çeşitli numaralarla sergilenen animasyonlar çok yerinde. Tabii ki, duvarlara tırmanabilme, parmaklıklardan sallanabilme ve hatta duvarda koşabilme gibi daha çılgın özelliklerden bazılarının hala geliştirildiğini belirtelim. Ayrıca fragman çok oyunculu bir kısımdan alınmış gibi ancak dürüst olmak gerekirse bundan tam emin değiliz.

Skate 4 Erken Betasına Kayıt Olabilirsiniz

Skate 4

Tüm bu geliştirme sürecine siz de dahil olabilirsiniz. Eğer Skate 4‘ün geliştirme sürecine dahil olmak ve oyunu test edenlerin arasına katılmak isterseniz, bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Oyun geliştirme aşamasında çok erken aşamalarda olsa da, geliştirme ekibi oldukça istikrarlı. Oyun şu anda yalnızca PC için onaylandı, önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Yaklaşık iki yıl önce resmi olarak duyurulmasından bu yana proje hakkında çok az ayrıntı ortaya çıktı. Skate 4‘ün PC’ye çıkacağına dair kamera arkası görüntüleri ve sözleri, geçen yıl içinde paylaşılan daha küçük bilgi parçalarından sadece bazıları oldu. Buna ek olarak, Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson, Şubat 2022’de elde edilen kazançlar, yeni Skate oyununun yakında yayınlanabileceğini iddia etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.