Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skandalların İsmi Ezra Miller, DC Evreninden Kovuldu

Son dönemde adı pek çok skandala karışan ünlü aktör Ezra Miller, başrolünde yer aldığı The Flash filminin ardından artık DC'nin herhangi bir projesinde yer almayacak.

Yaklaşık sekiz yıl önce duyurulan The Flash, çalkantılı çekim sürecinin ardından nihayet 23 Haziran 2023‘te vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmde Ezra Miller, Justice League’de canlandırdığı Barry Allen karakterine yeniden hayat verecek. Ünlü aktöre, Supergirl rolünde Sasha Callie ve Batman olarak Michael Keaton eşlik edecek. Keaton, 31 yıl aradan sonra bir bir kez daha siyah pelerini sırtına geçirecek.

Bununla birlikte The Flash, Miller’ın yer aldığı son DC projesi olacakmış gibi görünüyor. Son dönemde pek çok skandala imza atan Amerikalı oyuncu, bu yıl taciz ve saldırı suçlamasıyla Hawaii’de iki kez tutuklandı. Son olarak, 18 yaşındaki bir çocuğun ailesinin, bir hakimden çocukları adına oyuncuya karşı bir koruma emri çıkardığı bildirildi.

Ezra Miller, DC Projelerinde Yer Almayacak

the flash ezra miller

Başlangıçta bu yaşananlara karşı gayri ciddi bir tutum takınan Miller, daha sonra Instagram hesabını sildi. Deadline‘ın haberine göre Warner Bros., yıldız oyuncunun geleceği hakkında kararı verdi. Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav’ın Miller’ı DC Genişletilmiş Evren‘in sonraki projelerinde istemediği bildirildi. Warner Bros. Discovery, Marvel Studios ile rekabet etme umuduyla DC markasını canlandırmak için yoğun bir çaba harcıyor.

Geçtiğimiz hafta Joker 2‘nin bir müzikal olacağı ve Lady Gaga’nın Harley Quinn‘i canlandıracağı öne sürüldü. Bu iddia henüz resmiyet kazanmadı, ancak açıklamanın çok yakında yapılacağı tahmin ediliyor. Warner Bros.’un The Flash ile ne yapacağı henüz belli değil, ancak stüdyo Miller’ın sahnelerini bir başkası ile yeniden çekerse, filmin sonunu yeniden düzenleyebilir ve oyuncu değişikliğini çoklu evren ile açıklayabilirler. Ayrıca Barry Allen‘dan başka bir Flash da tercih edilebilir.

The Flash Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.