Siyah Beyaz Korku Oyunu World Of Horror Beklediği İlgiyi Gördü

World of Horror oldukça geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ysbryd Games tarafından hem bilgisayar hem de konsol platformlarında yayınlanan World of Horror beklenen ilgiyi görmüşe benziyor. Yapım ilk aldığı geri bildirimler de oldukça olumlu değerlendirildi ve oyuncuları tatmin etmeyi başardı.

Korku ve RYO oyunu olarak Panstasz tarafından geliştirilen World of Horror siyah beyaz teması ile nostaljik bir havaya hakim olsa da oyuncuların takdirini kazanmayı bildi. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım hikâyesi ile oyuncuları bir yandan gerilime diğer yandan da sürükleyici bir atmosfere götürüyor. Steam üzerinde 25.00 TL olarak satışlarına devam eden oyun şuana kadar aldığı incelemeler de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Çılgına dönen bir dünyaya giriş yapacağımız oyun da hastanelerde, terk edilmiş sınıflarda, sessiz apartmanlar da ve karanlık ormanlarda, garip görünümler ve açıklanamayan içerikler ile karşılaşacağız. Japonya’nın Shiokawa kentinde yaşayanların akıl sağlını test etme fırsatı elde edeceğimiz oyunda gerilim dolu anlar yer alacak.

Beş benzersiz karakter arasından seçim yapacağımız oyun da 10’dan fazla gizemi çözebilmek için her yolu deneyeceğiz.

Erken erişim oyunu olarak oynanmaya başlanan yapım ne zaman tam sürüme geçiş yapacak bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol