Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sıradaki Bethesda Oyunları Steam’de de Olabilir

Bethesda Fallout 76 ve sıradaki oyunları hakkında önemli bir açıklama yaptı.

QuakeCon 2018 etkinliğinde Bethesda yöneticisi Pete Hines bir oyun sitesine bazı açıklamalarda bulundu ve Bethesda.Net platformunun geleceğine dair ipuçları verdi. Hines’a göre Fallout 76 ounu Bethesda.net’e özel çıkacak olsa da, firmanın gelecekteki oyunları Steam’de de yayınlanmaya devam edebilir. Pete Hines DOOM Eternal ile RAGE 2’nin Steam’de çıkacağını doğrulamadı fakat şimdilik sadece Fallout 76’nın Bethesda’nın kendi platformuna özel olarak çıkacağını ifade etti.

siradaki bethesda oyunlari steamde de olabilir 1

Pete Hines’ın açıklaması şu şekilde oldu:

Gelecekteki bütün Bethesda oyunlarının Steam’de olmayacağını duyurmadık. Söylediğimiz şey bu değildi. Sadece Fallout 76’nın Bethesda.net’e özel olarak çıkacağını duyurduk. Henüz başka bir şey hakkında karar vermedik ve bu Fallout 76’ya özeldi çünkü oyun online, sürekli devam eden bir yapım. Doom Eternal böyle olabilir ya da olmayabilir fakat henüz net karar verilmedi.’

Hines aynı zamanda Fallout 76’nın neden Bethesda.net’e özel olduğunu da açıkladı. Ünlü yapımcıya göer geliştirici ekibin oyuncuların online deneyimi üzerinde daha çok kontrol sahibi olması gerekiyordu ve en iyi hizmeti sunabilmek, bir aracı yerine onlarla doğrudan iletişime geçebilmek için böyle bir karar aldılar.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.