Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sins of a Solar Empire 2 Duyuruldu

Geliştirici Ironclad Games, 2008'de çıkış yapan ödüllü 4X gerçek zamanlı strateji oyununun uzun zamandır beklenen devamı olan Sins of a Solar Empire 2'yi duyurdu.

Geliştirici Ironclad Games ve Yayıncı Stardock Corporation, yakında çıkacak olan Sins of a Solar Empire 2‘yi duyurdu. Yıllar önce çıkış yapan ödüllü RTS oyunu Sins of a Solar Empire’ın devamı, Epic Games Store‘da satışa sunulacak. Ön siparişler başladı, oyunun fiyatı ise 69 TL olarak açıklandı. Çıkış fiyatı 40 dolar olan oyunun zamlanabileceğini belirtelim.

Yıllar önce piyasaya sürülen 4X gerçek zamanlı strateji oyunu Sins of a Solar Empire, oyuncuların sonsuz savaşla parçalanmış bir galakside hayatta kalmak için savaşırken, bağımsız Rebellion genişlemesinde üç gruptan birinin veya altı fraksiyonun kontrolünü ele geçirmelerini sağlıyordu. Filolarını komuta eden oyuncular, dünyaları kolonileştiriyor, gemiler ve uzay istasyonları inşa ediyor ve destansı uzay savaşlarına katılıyordu.

Sins of a Solar Empire 2 Ne Zaman Çıkacak?

Sins of a Solar Empire 2 Duyuruldu

Geliştirici, Sins of a Solar Empire 2’yi 16 Eylül’de kısa bir tanıtım fragmanı ile resmen duyurdu. Bir dakikadan kısa bir sürede gelen duyuru fragmanı, Solar Empire’ın tüm gruplarının Sins of a Solar Empire geri döneceğini doğrulamanın ötesinde pek bir şey açıklamadı ancak, görünmeyen bir rakibe karşı hücumu yöneten hayranlara bir TEC zırhlısının heyecan verici bir yakın çekimini gördük.

Bunun yanı sıra Sins of a Solar Empire 2 çıkış tarihi 27 Ekim 2022 olarak belirlendi. Oyun erken erişim olarak çıkış yapacak ve 2023’te çok oyunculu alfa testleri yapılmaya başlanacak. Geliştirici, oyunun tam sürümünün çıkış tarihi hakkında konuşmaya hazır değil ancak stüdyonun 1 yıl kadar erken erişim sürecinde devam etmeyi planladığı bildirildi.

Sins of a Solar Empire 2’nin en önemli yeni özellikleri arasında gezegen yörüngelerinin tanıtılması yer aldı. Sistem haritasında statik konumlarda kalmak yerine, oyuncu stratejilerini bu gök cisimlerinin hareketi etrafında planlamak zorunda kalacak. Oyun ayrıca geliştirilmiş grafikler, geliştirilmiş bir fizik motoru ve devasa on oyunculu savaşlar içerecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.