Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Silent Hill’den İlham Alan Yepyeni Korku Oyunu Duyuruldu!

Feodal Japonya'dan esinlenilmiş bir dünyada geçen bu birinci şahıs hayatta kalma korku oyununda piksel tarzda bir yapı yer alıyor.

Yayıncılığını Top Hat Studios‘un ve geliştiriciliğini J.R. Hudepohl’un üstlendiği nostalji hissiyatını barındıran ve aynı zamanda retro tarzı birinci şahıs hayatta kalma korku deneyimi sunan yepyeni bir proje duyuruldu. Labyrinth Of The Demon King adlı yeni oyun sadece Steam platformu üzerinden PC için yayınlanacak ve açıklanan detaylara göre 2025 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

Feodal Japonya‘dan esinlenilmiş bir dünyada geçen bu birinci şahıs hayatta kalma korku oyununda piksel tarzda ve eski temada bir grafik sistemi bulunuyor. Lordunuza ihanet eden bir iblisin izini sürmek için adım attığınız bu yapım içerisinde onun hayatına son vermek için büyük bir mücadeleye atılacak ve bulmacaları çözmek için elinizden geleni yapacaksınız. Korkunç canavarlarla savaşarak Şeytan Kral Labirenti’nden sağ kurtulmak tamamen sizin işiniz olacak.

Korku Oyunu Retro Grafiğe Sahip

Labyrinth Of The Demon King genel olarak nostalji hissiyatı yaşamak isteyen oyunculara hitap ediyor. Aynı zamanda bu yapım Resident Evil ve Silent Hill gibi klasik oyunlardan ilham alıyor ve birçok benzer mekaniği içerisinde barındırıyor. Her korku oyununda olduğu gibi bulmacalar bu oyunda da önemli bir yer tutuyor ve zorlukları gitgide artıyor. Bulmacaları çözerken çeşitli sırları açığa çıkarabileceksiniz.

Korku Oyunu

Retro tarzı grafiklerle beraber ön plana çıkan korku oyunu yakın dövüş silahları ile size genel bir kütüphane sunuyor. Bu silahlarla canavarları yakından görüp savaşabilir ve onları uzak tutabilirsiniz. Cephanelerin sınırlı olduğu yapımda hangi aksiyon tarzını seçeceğiniz size bırakılıyor. Son olarak oyunun duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.