Wronged Us: Silent Hill’den İlham Alan Yeni Korku Oyunu

Silent Hill serisinden ilham alan Wronged Us'tan heyecanlandıran bir fragman yayınlandı.

Geçen ay, Silent Hill ve Dark Souls’tan büyük ölçüde ilham alan Wronged Us adlı yeni bir hayatta kalma oyunu duyurulmuştu. Bugün erken saatlerde, 2021 Golden Joystick Awards sırasında ekibi oyunun ilk oynanış fragmanını yayınlandı.

Daha önce öğrendiğimiz gibi Wroned Us; Dark Souls, Silent Hill ve Resident Evil’den ilham alan yeni bir hayatta kalma korku oyunu olacak. Oyun üçüncü şahıs bakış açısına sahip olacak ve 2022’de çıkış yapacak.

Wronged Us

Bu bir bağımsız oyun olduğundan beklentilerinizi yumuşatmanızı öneririz. Bu bir Silent Hill veya Dark Souls oyunu değil. Yani evet, yukarıda belirttiğimiz oyunlar kadar cilalı olmasını beklemeyin.

Örneğin, karakter modelleri, mevcut nesil AAA oyunlarının sahip olduğu kadar ayrıntılı değil. Tüm animasyonlar da biraz kaba. Yine de grafikleri ve animasyonları bir kenara bırakırsak, bu Delutional Studio‘dan harika bir ilk oyun olacak.

Görünüşe göre Wronged Us harika bir atmosfere sahip olacak. Hal böyle olunca da umalım ki hikayesi de güzel olsun. Bakalım bu yapım Silent Hill veya Dark Souls gibi büyük bir başarı yakalayarak bir seriye mi dönüşecek?

Wronged Us Resmi Tanıtım Fragmanı

Aynı bu şekilde bir iddia ile ortaya çıkan Abandoned bizleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Hatta bu oyunun geliştirici ekibinin başında Hideo Kojima olduğu bile söyleniyordu. Konu ilginizi çektiyse, daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol