Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Silent Hill: The Short Message Oyunu Kore’de Derecelendirildi!

Geliştirilmekte olduğu iddia edilen yeni Silent Hill oyunu hakkındaki söylenti kazanı fokur fokur kaynamaya devam ediyor. Bu sabah, Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi'nin web sitesinde Silent Hill: The Short Message isimli bir oyunun listelendiği keşfedildi.

Gün geçmiyor Silent Hill serisi hakkında ortaya yeni bir iddia daha atılmasın. Esasen bu sefer ki, söylentinin ötesine geçiyor. Gematsu, Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi’nin resmi web sitesinde henüz duyurulmamış Silent Hill: The Short Message isimli yeni bir oyunun listelendiğini aktardı. Kore’de eFootball 2023 dahil Konami oyunlarının yayıncılığını üstlenen UNIANA, resmi dağıtıcı olarak belirtiliyor.

Gizemli oyunun çıkış tarihi veya desteklediği platformlara dair herhangi bir ayrıntı yok, ancak bir ülkenin resmi derecelendirme kuruluşu tarafından listelenmesi bile Silent Hill hayranlarında müthiş bir heyecana neden olacaktır. Kült korku serisinin olası bir devam oyunu hakkındaki söylenti ve sızıntılar bir yılı aşkın süredir devam ediyor. Hal böyleyken, Silent Hill: The Short Message adında bir yapımın ortaya çıkması spekülasyonları daha da artıracaktır.

Yeni Silent Hill Oyunu Yakında Geliyor Olabilir

silent hill sıızntı

Öte yandan The Short Message‘ın ana seriye bir eklemeden ziyade bir spin-off olma olasılığı da bulunuyor. Ayrıca mobile çıkma ihtimalini de dışlamamak lazım. Her ne olursa olsun, belki de bu yıl bitmeden Konami‘nin ağzından resmi bir şeyler duyabiliriz. Bu duyuru için en uygun yerlerden biri The Game Awards 2022 olabilir. Yılın en iyi oyunlarının ödüllendirileceği ve yeni çıkacak yapımlara dair önemli bilgilerin paylaşılacağı dev organizasyon, 8 Aralık’ta gerçekleşecek.

Bu ayın başlarında Silent Hill 2 Remake‘e ait olduğu söylenen bazı görseller sızdırılmıştı. Söz konusu resimlerin, Bloober Team tarafından geliştirildiği iddia edilen projeye ait olabileceği söylenmişti, ancak sızıntının doğruluğu her zaman olduğu gibi şüpheli. Nitekim görüntülere dair herhangi bir doğrulama veya resmi açıklama da gelmedi. Ortada bir sonraki Silent Hill oyunu hakkında çok fazla iddia ve söylenti var. Bunların arasından doğruyu bulmak elbette çok zor. Yapılacak en iyi şey, Konami’den gelecek duyuruyu beklemek olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.