Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Silent Hill’ın İnteraktif İnternet Dizisi Ascension Yayımlandı

Genvid Entertainment ve Konami, izleyicilerin yapacağı seçimlerle hikayeyi yönlendirebilecekleri etkileşimli internet dizisi Silent Hill: Ascension'ın yayımlandığını duyurdu.

Genvid Entertainment ve Konami Digital Entertainment ortaklığıyla geliştirilen etkileşimli korku dizisi Silent Hill Ascension‘dan daha önce sizlerle bahsetmiştik. Google Play ve App Store üzerinde dünya çapında 1 milyondan fazla ön kayıta ulaşan seri, izleyicilerin yapacağı seçimlere göre şekillenen bir hikaye yapısına sahip.

Bu sabaha karşı TSİ 04:00’da gösterime giren Ascension için Greg Miller ve Kinda Funny’nin ev sahipliğinde, hayranların bir araya gelebileceği, dizinin heyecanını paylaşabileceği ve yapımcılarla sohbet edebileceği özel bir yayın düzenlendi. Silent Hill: Ascension uygulamasında, Ascension.com‘da ve Kinda Funny’ın YouTube ve Twitch kanallarında gerçekleşen şov, büyük bir ilgi gördü.

Silent Hill’ın İnteraktif İnternet Dizisi Yayında

Ascension’ı mobil cihazlarınıza indirebilir veya bilgisayarınızda Ascension.com adresinden ücretsiz hesap açarak bu deneyimin bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca seriye başlamadan önce diziye hakim olmak için Silent Hill: Ascension – The Essentials’ı da izleyebilirsiniz. Bu videoda izleyicilerin günlük kararları nasıl verdikleri ve bulmacalar ve diğer unsurlar aracılığıyla hikayeyi nasıl etkiledikleri gözler önüne seriliyor.

Silent Hill Ascension dizi

Videoda da belirtildiği üzere seçenekler, en az 24 saat boyunca sistemde açık kalıyor. Böylece yayınlara canlı olarak katılamayan izleyiciler, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kendi saat dilimlerinde serinin gidişatına etki etmeye devam edebiliyorlar. Ascension’ı tamamen ücretsiz izleyebileceğiniz gibi, Influence adı verilen etki puanlarını satın alarak hikayeyi etkileyebilme şansınız da var.

Ayrıca Genvid, sınırlı süreliğine Silent Hill: Ascension Founder’s Pack’i (Kurucu Paketi) satışa sundu. 14 Kasım’a kadar satışta olan 20 dolarlık (566 TL) paket; Kurucu simgesi, Kurucu çerçevesi ve özel temalı çerçeve, emoji ve çıkartma gibi benzersiz profil özelleştirme öğelerinin yanı sıra 100’den fazla ödül ve Etki (Influence) Puanı’nın yanı sıra ek kozmetiklerin kilidini açmaya olanak tanıyan bir Sezon Bileti de içermekte.

Silent Hill: Ascension nasıl izlenir?

Silent Hill: Ascension’ı resmi web sitesinin yanı sıra Android ve iOS uygulamasından izleyebilirsiniz. Hesap oluşturmak ve diziyi seyretmek tamamen ücretsiz, ancak yukarıda da belirttiğim gibi hikaye üzerine seçimler yapmak ve çeşitli bulmacaları çözmek için ücret ödemeniz gerekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.