Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yaratık Toplama Oyunu Palworld Çıkış Tarihi Açıklandı

Silahlı Pokémon oyunu Palworld erken erişim olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun temelinde yaratık toplama mekaniği yer alıyor.

Silahlı Pokémon oyunu olarak nitelendirilen açık dünya hayatta kalma inşa etme oyunu Palworldün çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere göre oyun 19 Ocak tarihinde Türkiye saati ile 11:00‘da çıkışını gerçekleştirecek. Ek olarak, Pokémon benzeri yapım Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkışını yapacak. PC platformuna Steam ve Microsoft mağazası üzerinden gelecek.

İlgi çekici açık dünyası ile beraber karşımıza çıkmayı hedefleyen oyunda İngilizce, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Rusça ve Korece dil seçenekleri yer alıyor. Bu destekler ile beraber dünya çapındaki oyunculara hitap etmek istiyor. Oyun ayrıca erken erişim sürümü ile beraber yayınlanmayı bekliyor.

Palworld Erken Erişim Olarak Geliyor

Pocketpair ekibi tarafından geliştirilen ve yayınlanmayı bekleyen Palworld, açıklanan bilgilere göre bir yıl boyunca erken erişim sürümünde kalacak ve bu süre zarfında sürekli olarak güncellemeler alacak. Güncellemeler ile beraber çeşitli eklemeler ve iyileştirmeler oyuna dahil olacak. Aynı zamanda oyuncu geri bildirimleri önemsenecek. Bunun dışında canavar yakalama sistemleri, savaş sistemi, keşif unsurları, inşa etme mekanikleri ve daha fazlası geliştirilecek.

17d23ab0 af1d 11ee bbdf ac0f4ac0

Oyun içerisinde geniş bir dünya bulunuyor. Bu dünya içerisinde en fazla 32 oyuncuya kadar destek sunuluyor. Oyunda Pals adı verilen gizemli yaratıklar yer alıyor. Bu sırlarla dolu yaratıkları etrafı araştırarak toplayabiliyor, kendi bölgemizi burada inşa edebiliyor ve yaratıkları aynı şekilde inşa ettiğimiz bölgede görevlendirebiliyoruz. Geliştirici ekibin belirttiğine göre oyunda 100’den fazla Pals bulunuyor. Oyunu şu anda yeni fragman yayınlanmış durumda. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.