Sifu Çıkış Tarihi Değişti

Kung Fu oyunları seven hayranlara Sifu'dan sevindirecek açıklama geldi. Çıkış tarihi 2 hafta geriye alındı.

Sifu Kung Fu oyunun çıkış tarihi geçtiğimiz aylarda belli olmuştu PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC üzerinden 22 Şubat 2022 olarak belirlenmişti fakat şimdi bu tarih 8 Şubat 2022’ye alındı oyun Epic Games‘te bulunacak.

Geliştirici, “Oyunumuzu gemiye hazır hale getirme konusunda iyi bir ilerleme kaydettik ve Sifu’yu beklenenden iki hafta önce başlatabildiğimiz için heyecanlıyız. Kutlamak için bugün açıklanacak iki yepyeni oynanış videosu hazırladık.” dedi.

Sloclap Üzerinden Sifu’ya Genel Bakış

Sifu

Hakkında

Oyun, intikam yolunda ailesinin katillerini arayan genç bir Kung Fu öğrencisinin hikayesidir. Herkese karşı bir, müttefiki yok ve sayısız düşmanı var. Egemen olmak ve ailesinin mirasını korumak için eşsiz Kung Fu ustalığına ve gizemli bir kolye ucuna güvenmek zorundadır.

Ana Özellikler

  • İntikam Yolunda – Düşmanlarınızın avı sizi çetelerle dolu banliyölerden şirket kulelerinin soğuk koridorlarına kadar şehrin gizli köşelerine götürecek. Bir gününüz var ve yolda sayısız düşmanınız var. Her hatanın bedeli zaman olacaktır.
  • Adaptasyon Yoldur – Dikkatli konumlandırma ve çevrenin kendi yararınıza akıllıca kullanılması, hayatta kalmanızın anahtarıdır . Elinizdeki her şeyi kullanın: fırlatılabilir nesneler, derme çatma silahlar, pencereler ve çıkıntılar… Olasılıklar aleyhinize birikiyor ve size merhamet gösterilmeyecek.
  • Eğitim Asla Bitmez – Kung Fu, hem beden hem de zihin için bir yol olan uygulama yoluyla ustalıktır. Hatalarınızdan ders alın, benzersiz becerilerin kilidini açın ve Pak-Mei Kung-Fu’nun yıkıcı tekniklerinde ustalaşmak için kendi içinizdeki gücü bulun.

Oyunun yeni fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol