Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sherlock Holmes The Awakened Yeniden Yapılıyor!

Neredeyse 17 yıl önce çıkış yapan Lovecraft temalı macera oyunu Sherlock Holmes: The Awakening Remake duyuruldu.

Sherlock Holmes The Awakened Remake resmi olarak duyuruldu. Sherlock Holmes, dünyanın en tanıdık isimlerinden bir tanesi haline geldi ve oyun sektöründe de önemli bir figür oldu. Sir Arthur Conan Doyle’un ikonik İngiliz dedektifi, çok sevilen video oyunları konusunda uzun bir geçmişe bile sahip.

Frogwares’in 2006 yapımı macera oyunu Sherlock Holmes The Awakened, Lovecraftian korku teması ile bir dedektif hikayesi kombinasyonu nedeniyle özellikle ilginç bir yapım olarak oyuncuların beğenisini kazanmıştı ve Frogwares bugün bu efsanevi oyunu tamamen sıfırdan geliştirmeye başladığını duyurdu ve bazı görseller paylaştı.

Sherlock Holmes The Awakened Remake Yolda

Sherlock Holmes The Awakened

Sıfırdan geliştirmek, projeyi yeniden düzenlemek veya yeniden yapmaktan ziyade, proje için ilginç bir terim ancak Frogwares, duyuru basın bülteninde projeyi tam olarak böyle karakterize etti. Frogwares, Sherlock Holmes The Awakened’ın yeni sürümü için tamamen yeni kod ve varlıklar yarattığını açıkladı. Yeni oyun Unreal Engine 4 kullanılarak inşa edilecek.

Sherlock Holmes The Awakened, orijinal oyunun bire bir şekilde yeniden yaratılması olmayacak. Frogwares’in orijinal oyunu nasıl geliştirmek ve genişletmek istediğine dair büyük planları mevcut. Oyunun hikayesi, daha genç bir Sherlock Holmes’u kahramanı olarak gösterecek şekilde yeniden yazılacak.

Ayrıca, Holmes ve Watson’ın yakınlaşmasıyla ilgili hikayeyi güçlendirecek. Yeni yan görevler eklenecek, yeni İngilizce seslendirme kaydedilecek, ara sahneler ve animasyonlar elden geçirilecek ve çok daha fazlası oyuna eklenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.