Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sherlock Holmes The Awakened Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri belli oldu. Oyunun savaş ortamında geliştirilme zorluklarını anlatan bir video da yayınlandı.

Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri belli oldu. Project Palianytsia olarak da bilinen oyun, Lovecraftian korku toplantısında geçen bir macera oyunu. Oyun, Sherlock Holmes serisi sayesinde dünya çapında tanınan ve aynı zamanda The Sinking City’yi yaratan Ukraynalı stüdyo Frogwares tarafından geliştirilecek.

Stüdyonun açık dünya oyunları olan önceki projelerinin aksine, bu sefer biraz daha samimi bir projeyle karşılaşıyoruz ancak bu oyun da yoğun, karanlık bir atmosferden ve çözülmeyi bekleyen birçok gizemle dolu sürükleyici bir hikayeden yoksun olmayacak. Projenin küçük ölçeği, geliştiricilerin Ukrayna’ya Rus saldırısından sonra vermek zorunda oldukları tavizlerden kaynaklanıyordu.

Sherlock Holmes The Awakened Sistem Gereksinimleri

Sherlock Holmes The Awakened Sistem Gereksinimleri

Toplumsal dayanışmanın gücünün ne kadar büyük olduğunu bir kez daha görme şansımız oldu. Frogwares, Kickstarter bağış toplama hedeflerine sadece 6 saat içinde ulaşmayı başardıklarını duyurdu. Bu yardım kesinlikle Ukraynalı geliştiricilerin tüm yaratıcı sürecini hızlandıracak. Sherlock Holmes The Awakened çıkış tarihi hızlanacak.

Oyunun kod adı olan Project Palianytsia, buğday unundan yapılan geleneksel bir Ukrayna ekmeğinin adına atıfta bulundu. Aynı zamanda, Rusça konuşanlar için başlık kelimesinin telaffuzu son derece zor olduğu için, Ruslara bir tür hakaretti. Bu ekstra bilgiyi de sizlerle paylaştıktan sonra, Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimlerine geçelim:

Sherlock Holmes The Awakened Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6600 veya AMD Ryzen 5 2600
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 4 GB veya AMD Radeon R9 380 4 GB

Sherlock Holmes The Awakened Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-8400 veya AMD Ryzen 5 3600
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 8 GB veya AMD Radeon RX 5600 XT
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.