Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sherlock Holmes The Awakaned’in İlk Fragmanı Geldi

Sherlock Holmes The Awakaned için ilk fragman yayınlandı. Gerilim dolu fragman, oyuna detaylı bir bakış atmamızı sağladı.

Frogwares stüdyosu, geliştirilmekte olan Sherlock Holmes The Awakened‘ın yeniden çevrimi için tanıtım fragmanı yayınladı. Çıkış tarihi yaklaşan oyunla ilgili daha önce birçok sinematik gösterim yapılmıştı. Ancak nihayet meraklı bekleyişlerin ardından oyun hakkında bilgi edinebileceğimiz bir video geldi. İnanılmaz gergin ve heyecanlı fragmandan etkilenmeye hazır olun çünkü ben şimdiden 2 kere izledim.

Oyun bir remake olsa da, görsellerde orijinal oyundan hiç kopulmamış. Cthulhu Mythos, yeni oyunda daha karamsar ve daha korkunç bir atmosfere sahip olacak gibi görünüyor. Bilmeyenler için oyunun hikayesi 1884′te geçiyor ve oyunda Sherlock Holmes, Cthulhu’ya tapan bir tarikatla bağlantılı çeşitli kaybolmaları araştıracak.

Sherlock Holmes ve John Watson Hikayesine Hazır Olun

Sherlock Holmes

Kambersiz düğün elbette olmaz bu yüzden Sherlock’un John Watson ile olan dostluğunun hikayesi de oyunda anlatılıyor. Unreal Engine ile sıfırdan inşa edilen Sherlock Holmes: The Awakened, modern görselleri ve animasyonları ile yeni içerikler sunacak. Orijinal oyuna göre remake versiyonda oyunun hikayesi genişliyor. Ayrıca oyuna ekstra yeni görevler de ekleniyor. Şimdilik ayrıntıları pek bilinmese de oyunda kısmi bir deliliğin söz konusu olacağı söyleniyor.

Oyun, Şubat 2023‘te Xbox Series X/S, PS5, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak. Oyunun sistem gereksinimlerine buradan bakabilirsiniz.

İşte O Muhteşem Fragman Videosu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.