Shenmue III’ün İlk Ücretli Genişlemesi Battle Rally 21 Ocak’ta Lansmana Çıkacak!

Shenmue III beklenen ilk genişlemesini 21 Ocak'ta oyunculara sunacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Efsanevi Shenmue serisinin en iyi oyunu olarak 19 Kasım 2019’da hem PlayStation 4 hem de PC platformuna çıkış yapan Shenmue III ilk genişleme paketini almaya hazırlanıyor. İlk DLC paketi ücretli olarak piyasaya sürülecek.

Şu sıralar Epic Store üzerinde indirimli olarak satışlarına devam eden Shenmue III, 20 Kasım 2020’de de Steam üzerine gelecek. 1 yıldır Epic’e özel olan yapım intikam ateşiyle yanan Ryo Hazuki’nin hikâyesini oyunculara sunuyor. Şuana kadar hem konsol hem de bilgisayar  da güzel satışlara imza atan yapım ilk genişleme paketini de oyuncularına sunmaya hazırlanıyor.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Deep Silver oyunun ilk genişleme paketini ve ne zaman piyasaya sürüleceğini duyurmuş. Genişleme paketinin adı ‘Battle Rally’ olarak belirlenirken çıkış tarihi ise 21 Ocak olarak duyurulmuş. 21 Ocak’ta Battle Rally genişlemesi PS4 ve PC oyuncularına sunulacakmış. 7.99 dolar fiyat etiketi biçilen pakette oyunculara yeni içerikler sunulacakmış.

Yeni genişleme ile oyuncular Wuying Ren ve Wei Zhen karakterlerini seçebilecekler.

Battle Rally 21 Ocak’ta lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol