Sheffield FC ile EA Sports’tan İşbirliği: FIFA 22 Kural Kitabı

EA Sports, dünyanın en eski futbol kulübü Sheffield FC ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğinin sonucu, FIFA 22 oyuncuları için özel bir kural kitabı olacak.

Dün Sheffield FC, FIFA organizasyonu tarafından dünyanın en eskisi olarak tanınan bir futbol kulübü olan doğum gününü kutladı. EA Sports, yıldönümünü kutlamaya karar verdi ve takımla ortaklık kurdu.

Bu işbirliğinin bir parçası olarak FUT’a 1857’den kalma bir forma eklendi. Ama daha da önemlisi, FIFA 22 oynayan herkes için özel bir kural kitabı oluşturulacak.

FOAT Code: FIFA 22 Kural Kitabı

Kural kitabına “FOAT Code” adını verdi. Peki FIFA 22 kural kitabında neler bulunacak? Çoğunlukla oldukça standart sloganlar yer alacak. Bunların yanı sıra artık maçları terk edemeyeceğiz. Ayrıca tekrar görülmeye değer olmadıkça, atılan gollerin tekrarlarını atlamamız gerekecek.

İlk kural oldukça ilginç. Konsol oyuncularının oyundan çıkarken yenilgiden kaçınmasını sağlayan “Kayıpsız Aksaklık” denilen şeyin ortadan kaldırılmasından kısa bir süre sonra geldi. Bu kararın sonucunda, hatayı istismar edenler yedi gün boyunca yasaklandı.

Sheffield FC FIFA 22 Kural Kitabı

Sheffield FC’nin 1857 Forması

Ayrıca, yukarıda bahsedilen işbirliğinin bir parçası olarak, FUT moduna 1857’den kalma orijinal Sheffield FC formaları eklendi. Bunların kilidini açmak için aşağıdaki koşulları yerine getirmeniz gerekecek. FIFA 22’de Sheffield FC 1857 formasını almak için üç görevi tamamlamanız gerek.

  • Başlangıç dizilişinizde beş İngiltere oyuncusuyla herhangi bir FUT modunda beş maç oynayın;
  • Herhangi bir FUT modunda bir İngiltere oyuncusuyla oynarken üç asist yapın;
  • Herhangi bir FUT modunda en az iki gol atarak bir maç kazanın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol