Shadow of the Tomb Raider’ın Ücretsiz Bir Demosu Yayınlandı!

Shadow of the Tomb Raider'ın demosu Steam'de oyunculara sunuldu.

14 Eylül 2018’de konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanan Shadow of the Tomb Raider bu sabah ücretsiz bir demo aldı.

Square Enix’in büyük umutlar ile yayınladığı Shadow of the Tomb Raider konsol ve bilgisayar platformunda beklenen satışları geride bırakmayı başardı. Macera ve aksiyon yüklü olan yapım Steam’de oldukça olumlu geri bildirimlerde aldı.Yüksek satış rakamları ile defalarca satış listelerinde boy gösteren yapım indirimler ile de oyuncuların yüzünü güldürüyor. Oyuncuların bu ilgisinden memnun kalan geliştirici ekip, ücretsiz bir demo geliştirdi. Kısa süreliğine Steam’de yüzde 50 indirime giren Shadow of the Tomb Raider, 209.00 TL yerine 104.50 TL olarak satışlarına devam ederken ücretsiz demoda Steam üzerinden indirilmeye başlandı.

Oyuncular ücretsiz demo ile oyunun sınırlı bir içeriğine erişebilecek ve oyunu deneyimleme fırsatı elde edecekler. Oyuncular demoda sınırlı bir bölüme kadar oynayabilecek ve oyun hakkında fikir sahibi olabilecekler. Başlangıç bölümü olarak yayınlanan demoda oyuncular Lara Croft’un kısa bir macerasına tanıklık edebilecekler. Dileyen bilgisayar oyuncuları şuanda demoyu Steam üzerinden hemen indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol