Shadow of the Tomb Raider’da Zorluk Seviyesi Bulmacaları Etkiliyor

Shadow of the Tomb Raider, detaylı zorluk seçenekleri ile geliyor.

Lara Croft; düşman sürülerinin üstesinden gelebilecek kadar güçlü, kafa karıştırıcı bulmacaları çözecek kadar zeki bir kadın. Yeni Tomb Raider ile birlikte zorluğu artırdıkça, bulmacaları çözmek de oldukça zor olacak. Shadow of the Tomb Raider’da savaş, keşfetme ve bulmacalar için farklı zorluk seviyeleri olacak.

Keşif için kolay mod, gidilmesi gereken doğru yolun olduğu yere belli işaretler koyuyor. Üstteki fotoğrafta görebileceğiniz üzere tırmanılması gereken yer kolay modda beyaz bir boyayla belli edilmiş, normal modda daha soluk ve daha az görünen bir beyaz boya bulunuyor ve zor modda hiçbir boya bulunmamakta.

Bulmacalar için ise hayatta kalma hisleri, etkileşime geçilmesi gereken yeri belirgin kılıyor. Kolay modda görebileceğiniz üzere, iki farklı renk kullanarak detaylı bir ipucu verilmiş. Normal modda ise tek bir renk kullanılarak ipucu veriliyor. Zor modda ise hiçbir ipucu bulunmuyor.

Savaş sistemi de bildiğiniz üzere zorluk seviyesi arttıkça düşmanlar daha çok hasar veriyor, düşmanların canı daha yüksek oluyor ve Lara’nın aldığı hasar daha yüksek oluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>