Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sevilen Xbox Oyunu PS5 Konsolları İçin Çıkış Yaptı

Microsoft'un birinci taraf oyunlarından Hi-Fi Rush, PlayStation 5 konsollarına adımını attı. Tango Gameworks imzalı yapım, artık Sony'nin konsollarında oynanabilir.

Microsoft’un PlayStation 5 konsollarına getireceği oyunlar arasında yer alan Hi-Fi Rush, meraklı bir bekleyişin ardından resmi çıkışını gerçekleştirdi. Xbox Series X/S ve PC üzerinde ilk çıktığında eleştirmenlerden 20’den fazla tam puan alan ritim tabanlı aksiyon oyunu, bugün itibarıyla PlayStation oyuncularıyla buluştu.

PS Store Türkiye mağazasında 507 TL‘ye satılan sürüm, oyunun çıkış sonrası güncellemelerini ve modlarını da içeriyor. Buna BPM Rush! ve Power Up! Tower Up!’ı içeren Arcade Mücadelesi Güncellemesi! de dahil. Dileyen kullanıcılar iki Chai kostümü, 808″ karakteri temalı gitar görünümü ve Gear Başlangıç Paketi gibi öğeler içeren Deluxe Edition’ı da satın alabilirler. Bu sürümün fiyatı ise 674 TL.

Hi-Fi Rush PlayStation 5 Konsollarına Geldi

hi-fi rush ps5

Bethesda Softworks ve Tango Gameworks imzalı Hi-Fi Rush‘ın başrolünde olan ve rock yıldızı olma hayalleri kuran Chai ile birlik olan ayaktakımı ekibi, bütün eylemlerin ritimle eşleştiği bir dünyada robotik geliştirmeler üzerine çalışan megaloman bir şirkete karşı başkaldırır. Saldırma, savuşturma, kaçınma, zıplama hareketleri ve daha fazlası müzikle otomatik olarak eşleşir.

Böylece oynanış sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda son derece tatmin edici bir hal alır. Oyuncunun hareketlerine sıradan ritim oyunlarındaki gibi müzik yön vermez. Aksine oyuncular eksiksiz bir aksiyon oyununun özgürlüğüne sahiptirler, ancak hareketlerinizi ritme uydurmak, saldırılarınızı da müzikle beraber güçlendirir. Hem PC hem de Xbox için Game Pass kitaplığında mevcut olan Hi-Fi Rush, Steam‘de 18 dolara satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.