Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sevilen Warhammer Oyunu Steam’de Ücretsiz Oldu! (Kalıcı)

19 dolar (612 TL) değerindeki sıra tabanlı strateji oyunu Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War, Steam’de ücretsiz oldu. 30 Mayıs'a kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Yayıncılığını Kasedo Games ve geliştiriciliğini Bulwark Studios’un üstlendiği Warhammer 40,000: Mechanicus 2, dün akşam resmi olarak duyuruldu. Henüz çıkış tarihi netleşmeyen hızlı tempolu strateji oyunu, çevresel mekaniklerin önemli olduğu sıra tabanlı taktik savaşlar içeriyor. Bu gelişmeyi istinaden Steam kullanıcılarını sevindiren bir müjde verildi.

İlk olarak 2018 yılında piyasaya sürülen Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, şu anda Valve’ın platformunda bedava dağıtılıyor. Geliştirici koltuğunda Proxy Studios’un oturduğu yapımı 30 Mayıs saat 20:00’a kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz. 19 dolar (612 TL) değerindeki oyunu bir kez talep ettiğinizde kalıcı olarak sizin olacak.

Warhammer 40,000 Gladius – Relics of War Bedava!

Warhammer Oyunu Steam ücretsiz

İkonik bilim kurgu evrenindeki ilk sıra tabanlı 4X strateji oyununda dört benzersiz gruptan birine liderlik ediyoruz. Her fraksiyonun kendine özgü teknoloji ağacı, birimi ve oyun mekanikleri bulunuyor. Haritanın farklı bölgelerini keşfederken kaynaklar topluyor ve şehirler kuruyoruz. Oyun, sıra tabanlı bir savaş sistemi sunarken, taktiksel savaşlar zafer kazanmada önemli bir rol oynuyor.

Tek oyunculu senaryoların yanı sıra, çok oyunculu modlar da bulunuyor. Bu sayede arkadaşlarınızla veya çevrimiçi diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Strateji oyunları ve Warhammer 40,000 evrenine ilgi duyuyorsanız, kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ederim. Hele ki, Steam’de kalıcı olarak ücretsizken sakın kaçırmayın. Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War’u buradan hesabınıza ekleyebilirsiniz. Son gün 30 Mayıs.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.