Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

Sevilen MMO Oyunu Kapanıyor!

MMORPG türünün en sevilen oyunlarından TERA, bu yaz hayranlarına veda ediyor.

Ünlü battle royale oyunu PUBG‘nin arkasındaki Bluehole tarafından geliştirilen MMORPG türündeki TERA, oyuncularına veda ediyor. Fantastik rol yapma oyununun sunucuları, 30 Haziran’da resmen kapatılacak.

Yayıncı Gameforge‘un yaptığı açıklamada, “Geliştirici Bluehole, oyun üzerinde çalışmayı durdurmaya karar verdi. Güney Kore’deki ekip, uzun süre düşündükten sonra hak ettiğiniz heyecan verici ve tatmin edici içeriği artık size sunamayacakları sonucuna vardı. Oyunun kalan son yayıncısı olarak, saygı Bluehole’un kararına saygı duyuyoruz” ifadeleri yer aldı.

TERA Sunucuları 30 Haziran’da Çevrimdışı Olacak

tera kapanıyor

TERA sunucuları, 30 Haziran TSİ 11:00‘a kadar çevrimiçi kalacak. Gameforge, kalan oyuncuların bu süre zarfında iyi vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla bir dizi etkinlik düzenleyecek. Yeni hesap kayıtları ve Thalers para biriminin satışı, 31 Mayıs’ta durdurulacak.

Yayıncı, ödenmemiş Thaler bakiyeleri için (sunucular kapatılana kadar oyunda harcanabilecek) iade yapılmayacağını, ancak 30 Haziran’ı geçen Tera Club üyelikleri için ödeme yapan oyuncuların kısmi iade için ödeme destek ekibiyle iletişime geçebileceğini söyledi.

Bir Devir Sona Eriyor

tera online

TERA efsanesinin yaklaşık 10 yıl sonra sona ereceğini belirten Gameforge, “Arborea’nın birçok tehlikesine birlikte göğüs gerdik, argonlara karşı yiğitçe savaştık, birçok yeni arkadaş edindik ve sayısız maceraya atıldık. Sadakatiniz ve bu uzun yolculukta bize eşlik ettiğiniz için size teşekkür etmek istiyoruz” ifadeleriyle oyuncu topluluğuna veda etti.

Daha fazla bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. grikurt81

  Hayırr yaaa!!!!

  0
  0
  Cevap
 2. Crisiis

  Oyuna ilk olarak globalde f2p ye geçtiğinde başlamıştım ve ara vermeden belkide 6-7 yıl kadar oynadım na eu da fazlasıyla oynadım belkide vm1 veya 2 de başladığımı hatırlıyorum.

  2016 da vm6 gelmesiyle beraber oyun p2w e geçiş yaptı ve o dönemde bile büyük paralar harcanıyordu ve o dönemler veya 1 yıl sonra proxy adında hilenin çıkmasıyla beraber tabi bu geliştirilmeye başlandı dps meter script gibi 3. party yazılımlar türemeye başladı ve hileler 40$ 50$ 100$ gibi paralara satılıyordu.

  Buraya kadar bir hata yok sorun bundan sonrası oyun yöneticilerinin bu hilelere izin vermesi 2018 2019 yıllarına geldiğimizde hile tamamen oyunu ele geçirdi ve oyuncuları dışlamaya başlamışlardı eğer markette bulunan p2w binekleri elde etmezsen seni try hard partylere score run partylere kabul etmiyorlardı ve bu bir yerden sonra saçma bir yarışa dönüşmeye başladı aynı zindanı yapıyorsun 2m fazla vursan ne az vursan ne amaoyun içinde çok farklı bir hâl almaya başladı.

  2020 2021 e geldiğimizde oyunu tamamen kaybettik oyunculuk tamamen tarihe karışmıştı full + full dizili olmayanları alt dungeonlara bile almıyorlardı paralı hilesi olamyanlar hiç bir yere doğru düzgün giremiyordu ve tera kendi sonunu kendisi getirdi.

  Geriye sadece kayıt aldığım zindan videoları ve resimler kaldı. Elveda Tera online

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.