Sevilen Battle Royale Oyunu Free Fire’a Venom İçerikleri Geliyor

Sevilen battle royale oyunu Free Fire, yakında vizyona girecek Venom Zehirli Öfke 2 filmi ile işbirliği gerçekleştirdi. Ortaklık kapsamında ünlü Marvel karakterleri Free Fire'a gelecek.

Dünyanın en popüler mobil battle royale oyunlarından Free Fire, dikkat çeken bir iş birliğine daha imza attı. Android ve iOS cihazlarda ücretsiz olarak deneyimlenen oyun, yakında vizyona girecek Venom Zehirli Öfke 2 filmi ile özel bir ortaklık gerçekleştirdi.

Free Fire Venom iş birliğinin bir parçası olarak ünlü Marvel karakterleri battle royale arenasına gelecek. 10 Ekim 2021’de lansmanı yapılacak ortaklık, Venom ve Carnage öğelerini içerecek.

Venom 2, Free Fire’ın İlk Film İş Birliği Olacak

Free Fire Venom

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Garena Free Fire yapımcısı Harold Teo, “İkonik karakter, Free Fire oyununun önemli bir bileşenini kaos yaratarak ve hayatta kalmak için düşmanları yok ederek yansıtıyor. Bu da bizim küresel topluluğumuz için unutulmaz deneyimler sunma vaadimizin bir parçası olarak değerlendirilebilir” dedi.

10 Ekim’den itibaren Venom Zehirli Öfke 2 içerikleri, oyun içi eşyalar ve koleksiyonlar, özel bir etkinliğin parçası olarak Free Fire’da sunulacak. Oyuncular, karakterlerini Venom Zehirli Öfke kostüm paketiyle süsleyebilecek ve iş birliğine özel içerikleri toplayabilecek.

Venom Zehirli Öfke 2, 15 Ekim’de Vizyona Girecek

Venom’un devam filmi, ülkemizde 15 Ekim‘de vizyona girecek. Andy Serkis’in yönettiği filmde Tom Hardy, Eddie Brock/Venom olarak rol alıyor. Diğer oyuncular ise Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott ve Naomie Harris. Venom Zehirli Öfke’de, ilk filmin son sahnesinde gördüğümüz seri katil Cletus Kasady, nam-ı diğer Carnage ile Venom’un mücadelesini izleyeceğiz.

Venom’u battle royale dünyasına getiren tek oyun Free Fire değil. Aynı türün bir başka fenomen yapımı Fortnite da bugün itibarıyla Eddie Brock / Venom görünümünü ve ilişkili öğeleri oyuncuların beğenisine sundu. Free Fire’ı AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol